Çelik AKP'ye mi geçiyor?

AKP İlçe Başkanı Hüseyin Güney, Mahmutlar Belediyesinin eski Belediye Başkanı Ali Çelik'in AKP'ye geçecek iddialarını yalanladı

Çelik AKP'ye mi geçiyor?
banner404

AKP İlçe Başkanı Hüseyin Güney, Mahmutlar Belediyesinin eski Belediye Başkanı Ali Çelik'in AKP'ye geçecek iddialarını yalanladı.  
AKP İlçe Başkanı Hüseyin Güney, 2014 yerel seçimleri ile ilgili çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürdüklerini, ay sonuna kadar sandık çalışmalarını sonlandıracaklarını söyledi 

'DOĞRU DEĞİL'
 
Tahliye olan CHP'li eski başkan Ali Çelik'in AKP'ye geçeceği yönünüde duyumlar aldıklarını fakat bunların doğru olmadığnı söyleyen Güney, " Bu konularla partimiz ilgilenmiyor. Bu sorunlar CHP'nin kendi iç meselesi. Ali Çeliğin yargılanması devam ediyor ve biz bu konulara dahil olmayı istemiyoruz" diye konuştu. Gazipaşa Havalimanı konusunda AKP Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu'nun yaptığı açıklamaya karşın MHP İlçe Başkanı Cafer Uygar'ın halen daha bu konuyu konuştuğunu söyleyen Güney, " Gazipaşa Havalimanı konusunda Alanya'da en son konuşacak kişi Cafer Uygardır" dedi.

'GERÇEKLERİ ÇARPITMAYA ÇALIŞIYOR'


AKP İlçe Başkanı Hüseyin Güney, " Alanya'da Gazipaşa Havalimanı meselesi üzerinden bilmeden sürekli konuşan, AKP'yi karalamak isteyen bir kesim var. Gazipaşa Havalimanı'nın  gelmişini geçmişini bilmeden sürekli yorum yapıyorlar" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2013, 00:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472