banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Budak: ‘Toplumda umut yarattık’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, ülkenin tarihi bir kavşakta bulunduğuna dikkati çekerek, Cumhuriyet Halk Partisi’nin toplumda yarattığı umudu, demokrasi zaferine dönüştürmek için hazır olduğunu söyledi

POLİTİKA 01.06.2018, 22:04 Enes Subaşı
Budak: ‘Toplumda umut yarattık’
banner404

Haber: Alper KUTAY

BUDAK, “Çünkü artık kişisel hırs ve isteklerin önüne geçerek tek bir yumruk olacak, ülkemize ve çocuklarımıza karşı tarihi sorumluluğumuzu yerine getireceğiz” dedi. Budak, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “İçinde bulunduğumuz tarihi dönemeçte Cumhuriyet Halk Partisi olarak attığımız her adımla ezberleri bozmaya devam ediyoruz. Önce 15 milletvekilimizle demokrasiye kurulan kumpası yerle bir ettik, ardından bütün toplum kesimlerinde büyük bir coşku ve heyecanla karşılanan cumhurbaşkanı adayımızla umut olmayı başardık.
‘ANTALYA HALKINA GÜVENİYORUZ’
Şimdi bu umudu, büyük bir hassasiyet, titizlik ve yoğun çalışmalarla hazırladığımız aday listelerimizle ve örgütümüzle birlikte demokrasi zaferine dönüştürmek için hazırız. Artık kişisel hırs ve isteklerin ötesine geçerek tek bir yumruk olacak, ülkemize ve çocuklarımıza karşı tarihi sorumluluğumuzu yerine getireceğiz. Ekonomide felaket senaryolarının konuşulduğu, eğitimin, sosyal adaletin yerle bir edildiği, demokrasinin hiçe sayıldığı bir Türkiye’yi yeniden inşa etmek için bütün kadrolarımızla tek yürek mücadele edeceğiz. Çünkü aydınlık bir Türkiye için gösterdiğimiz bu çaba çocuklarımıza olan namus borcumuzdur. İnanıyoruz ki bu ülkede yaşayan her yurttaşımız da kendi üzerine düşen sorumluluğu yerine getirecek, sandığa gidip demokrasiden ve özgürlükten yana oyunu kullanacaktır. 24 Haziran’da bir bayram havasında demokrasinin önündeki bütün duvarları yıkacak, özlediğimiz aydınlık Türkiye’ye kavuşacağız.”

Yorumlar (0)