banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

"Bu seçimin mağlubu yok!"

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nde alınan sonucu Yeni Alanya’ya değerlendirdi

POLİTİKA 11.08.2014, 18:57 11.08.2014, 18:02
"Bu seçimin mağlubu yok!"
banner404
ADALET ve Kalkınma Partisi (AKP) İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nde alınan sonucu Yeni Alanya’ya değerlendirdi. Hem Alanya'da hem de Türkiye genelinde bu seçimin kaybedeninin olmadığını belirten Berberoğlu, “Hem Alanya, hem Türkiye, hem de milletimiz kazandı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde Sayın Erdoğan’ın İstanbul'a nasıl sınıf atlattığını, ardından 12 yıllık Başbakanlığı döneminde eğitimden sağlığa, ulaşımdan karayollarına kadar birçok hizmetlerini gördük.  Özellikle sağlıkta gelinen nokta, Türkiye'yi Avrupa devleri arasına soktu. Recep Tayyip Erdoğan 77 milyon vatandaşın Cumhurbaşkanı olacak” dedi.
‘VEFA BORCUMUZU ÖDEDİK’
AKP’nin Alanya'da aldığı oy oranını da değerlendiren Berberoğlu, “30 Mart seçimlerinde yüzde 33,8 civarında oy aldık. Şu anda yüzde 14 puanlık bir farkla oyumuzu yüzde 46'ya çıkardık. Bu, girdiğimiz 9 seçimde Alanya olarak aldığımız en büyük oy oranıdır. Biz bunu Alanya’ya yapılan hizmetlerin karşılığında aldık. Alanya'nın Başbakanımıza bir vefa borcu olduğunu söyledik. Nedir bu vefa? Alanya'ya yapılan hizmetlerdir. Biz bundan sonra da hiçbir parti ile polemiğe girmeyeceğiz. Sadece üretilen hizmet ve projelerin takipçisi olacağız” diye konuştu.
Yorumlar (0)