‘Böcek’in maskesi düştü’

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin bir önceki başkanı Menderes Türel, sosyal medyada yeni başkan Muhittin Böcek’i eleştirdi

‘Böcek’in maskesi düştü’
banner404

"MASKEN düştü! Bahane üretme, çözüm üret” diyen Türel, şunları söyledi: “ASAT’ın 78 milyon TL’lik elektrik borcunu diline dolayan Muhittin Böcek’in Dünya Bankası’ndan özel gayretlerimizle sağladığımız yaklaşık 400 milyon TL’lik yatırım finansman kredisini, kuruşuna dokunmadan bıraktığımızı ifade etmemesine şaşırmadım. Mazeret üretme, çözüm üret. ‘Borç mu, hibe mi?’ tartışması yapanlara küçük bir hatırlatma. Kredi 30 sene vadeli ve ilk beş senesi ödemesiz. Yani borcun geri ödemesi Muhittin Böcek döneminde başlamıyor. Menderes Türel’e teşekkür etmeseniz de bir an önce Antalya için gerekli yatırımları yaparak sudan ucuz bu krediyi kullanmayı Muhittin Böcek’e hatırlatsanız daha faydalı olur.”

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 22:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa kose
Mustafa kose - 5 gün Önce

Menderes başkan hatırlatmaya gerek yok bu zihniyete çünkü bunlar heykel dökmeden başka bişey bilmezler bunlar mega proje nedir bilmezler bunlar atatürk derler ama biz ataturk e verdiğimiz değeri anlamazlar bugün atatürk yaşasaydı ak partili olurdu bundan emin olun başkan siz bence yalanlarla de yil icraat larinizla anılacak bu başkanınız bundan sonraki yaşamınızda hem türkiye için hemde antalya mız için düşüncelerinizi gerçekleştirmek inşAllah nasip olur kalın sağlıcakla ırak basra dan sevgiler saygilar.

M.ali güngör
M.ali güngör - 5 gün Önce

Sen 4 milyar borç bırak ,varsak tramvayı bitmeden seçim için aç çık ortaya böcek i eleştir.el insaf.

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472