Başkan Yücel o soruya cevap veremedi

Alanya Belediyesi haftalık Encümen Toplantısı, birim amirleri ve encümen üyelerinin katılımıyla Belediye Başkanı Adem Murat Yücel başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı sonrasında yapılan basın açıklamasına Yücel’e sorulan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu sorusu damga vurdu

banner404

ALANYA Belediyesi haftalık Encümen Toplantısı, birim amirleri ve encümen üyelerinin katılımıyla Belediye Başkanı Adem Murat Yücel başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı sonrasında yapılan basın açıklamasına Yücel’e sorulan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu sorusu damga vurdu. Çavuşoğlu, yeniden Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı seçilen Mehmet Şahin’i tebrik etmek için yaptığı ziyarette “Milletin ve devletin verdiği gücü halka karşı kullanan insanların psikolojik sorunları vardır.” demiş, bu sözlerin muhatabının da Şahin’in rakibi Mustafa Tuna’yı desteklediği iddia edilen Yücel olduğu düşünülmüştü. Bakan’ın bu sözlerini nasıl değerlendirdiği sorulan Yücel, “Bakan Bey bizim büyüğümüzdür, onun söylediklerini dikkate alırız. Vardır bir bildiği.” demekle yetindi.

‘KENDİ İMKANLARIMIZLA GEZDİK’
Muhtarlar için Makedonya’ya gezi düzenlemesi eleştiri konusu olan Yücel, “Muhtarlarımıza yıllar öncesinden bir sözüm vardı. Belediye bütçesinden bir kuruş bile harcanmadı. Ben sadece sözümü yerine getirdim. Kendi imkanlarımızla gidip geldik.” dedi. Gezi için ne kadar bütçe ayrıldığıyla ilgili soruyu ise yanıtsız bıraktı.

Yücel ayrıca, yapımı tamamlanan Kapalı Salı Pazarı’nın açılışının 17 Nisan Salı günü yapılacağını belirtip tüm Alanya’yı bu açılışa katılmaya davet etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 16:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
konaklı
konaklı - 1 yıl Önce

saygı deger Başkanım ve Tüm birim amirleri, konaklıda ki seyyar tezgahlar sorununada bi el atsanız Allah rızası için.

Batı Yakası
Batı Yakası - 1 yıl Önce

Makedonya gezisinde benim bir kuruş hakkım geçtiyse eğer haram zıkkım olsun hepsine. Ne kadar bütçe ayrıldığı sorusuna yanıt veremeyecek kadar zavallı bir duruma düşmek ne acı.

Osman
Osman - 1 yıl Önce

Tabiki cevap veremez çünkü milletin parasını boşa harcıyor milletin parasını bilbortlarda resim yapıştırıyor başkâ hiç bir içraat yok

Kül yutmaz
Kül yutmaz - 1 yıl Önce

Tuna reklam için tek kuruş harcamadı . Okurcalardan Demirtaş’a kadar basılı kağıt bedeli, dijital ve sabit bilboard bedellerinin tamamı Belediyeden ödendi veya ödenecek . Erdoğan Toktaş bu işe bir el atsın her şey ortaya çıkar .
Bugün belediyeden en küçük bir beige istesen 30 tl basılı evrak bedeli alıyor . Neymiş encümen kararıymış. Tuna ya destek içinde encümen kararı alındımı ? Açıklama bekliyor vatandaş.

Osman
Osman - 1 yıl Önce

En çok merak ettiğim şu encumendeki adamlara bir bakın Allah aşkına hiç bir danesi doğru bir insanmı hepsi solsuźluktan yargılanmış adamlar

Serzeniş
Serzeniş - 1 yıl Önce

Hiç bir dönem Altso seçimlerine Belediye bu derece müdahil olmadı. Bunun akıl mantık ve siyasetle bir ilgisi yok tamamen acemilik, duvara toslamaktır bunun adı.

Basın çalışanı
Basın çalışanı - 1 yıl Önce

Hasan Sipahi aynı zamanda belediye meclis üyesi olan Kerim Taç a şöyle destek verirdi . Taç ın karşı grubunda çalışmaya başlayan Ahmet in en yakın arkadaşı mehmet e telefon açar “ şu bizim Ahmet’e söylede işine gücüne baksın “ derdi .
Seçimden sonrada çıkar “ ben taraf olmadım olsaydım fark olurdu” derdi . Usta siyasetçilik budur.

Hayriye
Hayriye - 1 yıl Önce

Yerin yetimin ve namusuyla kazandigi yerleri hukumeti hedef gostererek yasa adi altinda hukuka aykiri asılsiz cezalarla kin ve nefret uyandiriyor bizden aldiklariyla geziyordur ruhsatsiz yikimlarin ustunu orter daha neler neler...


SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472