banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

'Ateş' püskürdü

Ülkücü camianın sevilen ismi Ozan Ali, MHP’nin ve Alanya Belediyesi’nin kendisine sahip çıkmadığını belirterek, “Beni etkinliklere çağırmıyorlar” dedi

POLİTİKA 14.08.2014, 15:30 14.08.2014, 15:25
'Ateş' püskürdü
banner404
ÜLKÜCÜ camianın sevilen ismi Ozan Ali, MHP’nin ve Alanya Belediyesi’nin kendisine sahip çıkmadığını belirterek, “Beni etkinliklere çağırmıyorlar” dedi.
ALANYA'NIN yanı sıra Türkiye’nin birçok kentinde tanınan ve konser programlarında yer alan Türk halk müziği sanatçısı Ali Ateş, kendisine sahip çıkılmamasına tepki gösterdi. 30 yıllık sanatçı olduğunu belirten Ali Ateş, “Beni Alanya'da hiçbir etkinliğe çağırmıyorlar. Belediye ve köy dernekleri beni etkinliklere davet etmiyor. Biz başka memleketten mi geldik? Bir albüm hazırladım ama bunu çıkartmaya sponsor bile bulamadım. Bize Alanya'da sahip çıkmalarını istiyorum. Basında her zaman Alanya'yı övdüm” dedi.
SPONSOR BULUNCA ALBÜM ÇIKACAK
30 yıllık sanatçı olduğunu ve çok iddialı bir albüm yaptığını ifade eden Ali Ateş, “Albümün içerisinde Ege ve İç Anadolu türküleri bulunuyor. Albüm için sponsor arıyorum. Şu an sahipsizim. Çıkaracağım albümden sonra iyi şeylerin olacağından eminim. Alanya halkına bir kırgınlığım yok ama gerek MHP’nin gerekse Alanya Belediyesi’nin yöneticilerine çok kırgınım. Bu ayın sonunda Mersin'e konsere gideceğim. Sponsor bulduğum zaman albüm çıkaracağım. Sponsoru nerede bulursam da orada klip çekeceğim” diye konuştu.

Yorumlar (1)
nuri 5 yıl önce
biraz da kabahati kendinde ara,etrafıma saygılı mıyım,sahne çalışanlarına saygılı mıyım,de! bağlamanın yanına hazır disketçi orgcuları sokma,canlı müzik yap,belki yanına keman,gitar gibi aletleri çalanları takviye yapabilirsin.