banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Aşureler Çavuşoğlu'ndan

KONDER tarafından Muharrem Ayı dolayısıyla düzenlenen aşure programına katılan AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, vatandaşa kendi elleriyle aşure doldurarak ikram etti

POLİTİKA 04.11.2015, 12:21 04.11.2015, 11:23 Şerife Çoban
Aşureler Çavuşoğlu'ndan
banner404
Haber: Alper KUTAY  
KONYAALTI
Kültür, Eğitim, Sanat ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (KONDER) tarafından dernek binası önünde aşure ikramı gerçekleştirildi. Aşure dağıtımına Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, AKP'nin Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Enç, Sena Nur Çelik, İbrahim Aydın ve Atay Uslu, Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik, AKP İl Başkanı Rıza Sümer, AKP Konyaaltı İlçe Başkanı Mehmet Rifat Durukan, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Aşure dağıtımı KONDER Başkanı Durali Kolpak’ın vatandaşa aşure ikramı ile başladı. Muharrem Ayı'nın dostluk ve kardeşlik duygularının pekiştiği bir ay olduğunu söyleyen Başkan Kolpak, Bugün burada dağıttığımız aşurenin kardeşlik ve birlik ve beraberliğe vesile olmasını temenni ediyorum. Tüm vatandaşlarımızın Muharrem Ayı'nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. Daha sonra aşure kazanının başına geçen Mevlüt Çavuşoğlu, vatandaşlara tek tek aşure doldurarak ikram etti. 
Yorumlar (0)