‘Antalya seçmenine teşekkürler’

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Antalya'da önemli bir başarı daha elde ettiklerini söyledi

‘Antalya seçmenine teşekkürler’
banner404

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'a Antalya'da yüzde 43 oranındaki destek çıktığını belirten Taş, "Antalya'da 19 ilçemizin 17'sinde Cumhur İttifakı birinci olmuştur. İttifak olarak ülkemizin geleceği için çok önemli bir destek sağlayan MHP'li ve BBP'li hemşerilerimize canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
‘ÖZELEŞTİRİ YAPACAĞIZ’
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ahmet Kumbul, destek verenlere teşekkür etti. Antalya ve Türkiye'de daha fazla oy oranını öngördüklerini belirten Kumbul, ancak vatandaşların Ak Parti iktidarının devamı için oy kullandığını söyledi. Kumbul, "Baskın bir seçim kararı alındı. Her yıl yapılan seçimlerden saha içerisine çıkıp çalışmaya fırsat bulamadık. Önümüzdeki yerel seçimler için bir önce sahaya inip çalışmaya başlayacağız" dedi.
İYİ PARTİLİ SAĞIR'DAN TEŞEKKÜR
Seçimde Antalya'dan üçüncü çıkan İyi Parti'nin İl Başkanı Nizamettin Sağır, 3 milletvekili çıkardıklarını belirterek emeği geçenlere teşekkür etti. Sağır, "Yeni kurulmuş bir parti olarak İYİ Parti bütün zorluklara rağmen Antalya'da üçüncü parti oldu. Bu başarıda emeği geçen hem Antalyalılara hem de bütün İYİ Parti teşkilat yöneticilerine teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.
‘DENETLEME YETKİSİ BİZDE’
MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, milletin partilerine denetleme ve denge yetkisi verdiğini söyledi. Aksoy, "Önceki seçimde 2 milletvekili çıkarmıştık, şimdi 1 milletvekilimiz var. Bu normal bir şeydir. Siyasetin doğasında bu vardır. Biz seçime Antalya değil, netice itibari ile Türkiye açısından sonucuna bakıyoruz. Bu seçim MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ülkenin teminatı olduğunu ortaya koymuştur" dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2018, 23:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479