banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Alanyalı oyunu vereceği yeri bilir

Tokar Yaylası Şenlikleri’nde bu yıl yine ağa olan CHP İlçe Başkanı Şevki Türktaş, Türk halkının ve Alanya seçmeninin yalana dolana değil, dürüstlüğe, ilime ve irfana, vicdanı olan adaya oy vereceğini söyledi

POLİTİKA 04.08.2014, 17:14 04.08.2014, 16:22
Alanyalı oyunu vereceği yeri bilir
banner404

 CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Şevki Türktaş, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Tokar Yaylası Şenlik Ağası oldu. Kardeşi Şefik Türktaş, Gençlik Kolları Başkanı Pınar Vural ve Alanya Belediye Meclisi üyeleriyle birlikte Tokar Yaylası Şenlikleri’ne katılan Türktaş’a bu yıl da ağa olduğu için Atatürk portresi ile bir koç hediye edildi. Öte yandan son haftalarda Türkiye ve Alanya siyasetinde yaşanan gelişmeler hakkında dün bir değerlendirme yapan Türktaş, MHP ile birlikte 14 partinin desteklediği Cumhurbaşkanı Adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Türkiye’yi birleştirip bütünleştirecek bir isim olduğunu söyledi.

‘BAŞBAKAN HER KESİMLE KAVGALI’
12 yıldır iktidarda olan Başbakan Erdoğan’ın Türkiye’nin çevresindeki tüm komşu ülkelerle savaş halinde olduğunu ve istikrarın kaybolduğunu söyleyen Türktaş, “Hem komşularla kavgalı, hem de kendisine oy vermeyen tüm Türkiye ile. İnsanları ayrıştırdı. Bu saatten sonra yapılacak tek şey, birleştirici ve bütünleştirici bir aday olan Sayın İhsanoğlu’nun etrafında birleşmektir. Sayın Başbakan’ın fanatikleri mutlaka gidip ona yeniden oy vereceklerdir. Fakat ülkenin yarını için, doğacak çocuklarımız için, bu ülkenin birlik ve bütünlüğe ihtiyacı var. İnsanlık artık kavga, savaş, dövüş istemiyor. Dünya barış istiyor. Dünyanın bir parçası olduğumuza göre Türk insanı da bütünleştiriciden yana olacaktır” dedi.
Yorumlar (0)