banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Alanya yaylalarına dev hizmet

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ, ASAT Alanya Şube Müdürlüğü Mobil Hizmet Birimi’nin yaylalarda hizmet vermeye başladığını bildirdi

POLİTİKA 22.07.2014, 19:20 22.07.2014, 18:47
Alanya yaylalarına dev hizmet
banner404

 BÜYÜKŞEHİR Yasası sonrası Alanya’ya kurulan ve başına AKP’nin eski ilçe başkanı Hüseyin Güney’in getirildiği Alanya Koordinasyon Merkezi, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Güney’in en büyük destekçilerinden biri olan ve adeta sağ kolu vazifesi gören Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ, ASAT Alanya Şube Müdürlüğü Mobil Hizmet Birimi’nin yaylalarda hizmet vermeye başladığını bildirdi. Uludağ, “ASAT olarak bundan sonra yaylalarda mobil ekibimizle hizmet vermeye başlıyoruz. Yayla sezonu bitinceye kadar görevimizin başındayız” dedi. Uludağ ayrıca Büyükşehir Belediyesi olarak Tokar Şenlikleri’nin yapılacağı alana ulaşan yolda iyileştirme yapmak için iş makinelerinin Tokar’a ulaştığını da aktardı.

BAŞKAN ÇOPUR EKSİKLERİ NOT ALDI
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İlyas Çopur ile Alanya’da Büyükşehir Belediyesi’ne ait birimleri ziyaret eden Koordinatör Hüseyin Güney, “Daire Başkanı Sayın İlyas Çopur, hizmet birimlerimizi yerinde inceleyip eksikleri gidermek için notlar aldı. Araç, makine ve ekipmanların tespitini yaptı. Önümüzdeki dönemlerdeki açacağımız birimlerin eksiklerinin giderilmesi için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. ASAT Alanya Şube Müdürlüğü Mobil Hizmet Birimi hakkında da bilgi veren Güney, “Bu birim sadece Büyükşehir hizmet alanına geçen yaylalarımızda faaliyet gösterecek. Yaylalara daha hızlı hizmet için bu birimi oluşturduk. Birimin yanında bir kepçe, bir de tamir bakım ekibi oluşturarak Çayarası Yaylası bölgesine konuşlandıracağız. Oradan da tüm yaylalarımızın sorunlarına anında çözümler getirerek hizmet vereceğiz” dedi.

Yorumlar (0)