banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Alanya trafiği Arap saçına döndü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Aday Adayı olması beklenen Diş Hekimi Murat Özçelik, “Alanya’da trafiğin adeta Arap saçına döndüğünü, sakin ve sağlıklı bir insanın sinir ve ruhsal çöküntü içine girebileceğini belirtti

POLİTİKA 14.08.2014, 15:56 14.08.2014, 15:37
Alanya trafiği Arap saçına döndü
banner404
 ORMAN İşletme Müdürlüğü kavşağındaki Yalı Taksi’den Damlataş Caddesi’ne yaklaşık 20 dakikada gidilebildiğini belirten Özçelik, “Zaman kaybının yanında kaza yapmadan gelmek büyük şans. Atatürk Caddesi’nde kamyon, otobüs, minibüs, motosiklet, hatta tır dahi görmek mümkün hale geldi. Bisiklet ve my-petleri saymıyorum bile. Bisiklet yolu olarak çizilen mavi şeritten isterseniz bisikletle gitmeyi bir deneyin” dedi.
KAYMAKAM VE BAŞKANA SESLENDİ
İnsanların yaya olarak otobüsün, kamyonun ya da otomobilin altında kalmasının işten bile olmadığını dile getiren Özçelik, “Çünkü bisikletliye saygı duymak bir yana, onların yola çıkmasını suç sayan, onlara bağıran çağıran, hakaret eden sürücüler var. Alanya’da yaşayan bir vatandaş olarak Kaymakam Sayın Erhan Özdemir’e ve Belediye Başkanı Sayın Adem Murat Yücel’e sesleniyorum. Lütfen öncü olun, halkın bisiklet kullanımını teşvik etmek için şehirde bütün halkın katılacağı bisiklet günü düzenleyin” diye konuştu.
Yorumlar (1)
Bir vatandaş 5 yıl önce
çok doğru tespitler...