Alanya MHP Başkanı Türkdoğan'dan Akşener'e tepki

Akşener'in Kerkük konulu sosyal medya paylaşımına tepki gösteren Türkdoğan, "Bu kadını MHP'nin başına getirmek isteyenler neyin ne olduğunu görsün" dedi

Alanya MHP Başkanı Türkdoğan'dan Akşener'e tepki
banner404

Haber: Alper KUTAY

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, MHP'nin emektar isimlerinden Numan Şahiner Şahin'in oğlu Askerhan Şahin ile Hande Altun'un düğün törenlerine katıldı. İl Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Çörekçi ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte genç çifte Kuran'ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye eden Türkdoğan, "Şahin ve Altun ailelerini tebrik eder, bir ömür boyu mutluluklar dilerim" dedi. Öte yandan, Kerkük konusunda Twitter'da bir mesaj paylaşarak, "Hükümete tavsiyem, Barzani'nin referandumunu engellemek istiyorlarsa bizim YSK üyelerini göndersinler" diyen Meral Akşener'e tepki gösteren Türkdoğan, "Kerkük diyoruz, Türkmen gardaşlarımız diyoruz, milli dava diyoruz. Hanımefendinin derdine bak. Milli meselelerde gayriciddi bu yaklaşımı sergileyen bir bayanı Türk'ün son kalesi MHP'nin başına getirmek isteyenler, bu mücadele milli unsurlarla, gayri milliler arasında yaşanıyor" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2017, 17:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
M. Rüştü Mat
M. Rüştü Mat - 1 yıl Önce

Sayın Meral Akşener milliyetçiliğinin sadakasını verse millitçi geçinen nice insanlar dahi milliyetçi olur. Sayın başkan lütfen bunlar edilecek laf mı? Demekki anlamak istemiyorsunuz asıl söylaeneni.

m. rÜŞTÜ mAT
m. rÜŞTÜ mAT - 1 yıl Önce

Bahçeli'nin bir seçimlik siyasi ömrü kaldı. Bu sözümü bir yerlere yazın. Asıl acı olan ise MHP'nin buralara gelmesi. Koltukta oturan kardeşlerimiz nedense bu gerçeği görmek istemiyorlar. Artık Bahçelinin MHP'yi bir yerlere getireceği olmadığı gibi mevcudu da muhafaza edemez. Onun için lütfen kırıcı olmayalım.

M. Rüştü Mat
M. Rüştü Mat - 1 yıl Önce

Lütfen çakma isimlerle değil isminizle yorum yazınız. Delikanlı olunuz. Gerçekten Ülkücü olan ismiyle yazar. Tıpkı Alper Arıkan yeğenim gibi. Takma isimler ise Son 15 yılda gördüğümüz trol olarak adlandırılan düzenvbazlardır. Maaşlı görevlidir bunlar sayılarıda 6000 olarak bilinmektedir. işleri yalan, iftira vs.dİşte geldiğimiz durum bu yazık bu ülkemize.

M. Rüştü Mat
M. Rüştü Mat - 1 yıl Önce

Şefik Bahçe kardeşim ve Meral bacım tespitlerinize aynen katılıyorum. Çakma isimlerle yorum yapanlara lütfen itibar etmeyiniz. İsmini yazacak cesareti göstermeyenlerin yorum ve görüşlerine itibar edilmez.

Alperen
Alperen - 1 yıl Önce

Meral Akşener , sizden bin kat daha milliyetçi ve vatanseverdir, Bunu fazlasıyla ispat etmiştir, devlet dusmanlarıyla mücadele ettiği zaman belkide dünyada yoktunuz. Milliyetçilik adına siz ne yaptınız merak ediyorum

alp
alp - 1 yıl Önce

20 yıldır bahçeli ve ekibini gördük mhpyi yok ettiniz hala konuşuyorsunuz meral akşenere kurban olun siz !

Şefik Bahçe
Şefik Bahçe - 1 yıl Önce

Sayın Tükdoğan Orakın kuzeyinde yapılacak referandum konudunda bir özeleştiri yapacaksanız, ırakın kuzeyinde bulunan aşiret reisi ile resmi ilişkileri devam ettiren AKP ve Hükümete tepki gösteriniz. Ayrıca belirteyim bizim YSK orada görev alsada fena olmaz.

Alper Arıkan
Alper Arıkan - 1 yıl Önce

Sn Akşener Kerkük'le alakalı hassasiyetlerini açık ve net bir şekilde senelerdir mertçe ortaya koymuştur...Sizler havaalanlarına paçavralar asılırken boynunuzu büküp işbirliği yaptığınız Akp hükümeti için çalışırken bizler boşuna tavır almıyorduk bu gidişata....Mhp yi yönetenlerin Mhp yi ne hale getirdiği aşikardır...Dolayısı ile Sn Türkdoğan a tavsiyem söylemleri ile icraatları tutarlı siyaset yapmalarıdır...


SIRADAKİ HABER

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472

banner479