banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Alanya'da Ülkücü Hareket’ten ‘İttifak’a davet

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Teşkilatı’nın 25 Metrelik Yol üzeri, Hacet Köprüsü yanı, Hancı Pastanesi karşısında açtığı Seçim Koordinasyon Merkezi özellikle iftardan sonra sahura dek dolup taşıyor

POLİTİKA 25.05.2018, 23:20 Enes Subaşı
Alanya'da Ülkücü Hareket’ten ‘İttifak’a davet
banner404

Haber: Alper KUTAY

SEÇİM öncesinde partililerin ve vatandaşların ziyaret ettiği MHP Seçim Ofisi’ne gelen genç yaşlı her kesime seçim hakkındaki düşüncelerini sorduk. Atilla Yalçın, “Seçim çalışmalarımız, bilge liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey'in öngördüğü üzere Cumhur İttifakı, Millet Aklı kampanyası ile devam ediyor. Milletimiz ve devletimiz için ne gerekiyorsa Allah onu nasip etsin” dedi. Aynı zamanda Alanya Belediye Meclis Üyesi olan Mustafa Toksöz, “Önümüzdeki ay seçimimiz var. Biz de seçim büromuzu açtık, arkadaşlarımızla toplanmaya başladık, sahaya ineceğiz. Allah'ın izni ile Antalya'da olabilecek en iyi şekilde çalışarak maksimum milletvekilini çıkarmak niyetindeyiz. Seçim sonuçları açıklandığı zaman yapmış olduğumuz saha çalışmalarının sonucunu alacağız ve Cumhur İttifakı'nı zafere taşıyacağız” diye konuştu.
‘LİSTEYE GİRMEMEM ÖNEMLİ DEĞİL’
MHP’nin 21 Mayıs’a dek Antalya Milletvekili Aday Adayı olan Ali Üzüm, “Bütün adaylarla aynı eşit mesafedeyiz. Şu anda bizim için hiçbir sıkıntı yok. Seçilip seçilmemem, listeye girip girmemem çok önemli değil. Davamızın ve liderimizin arkasındayız. Seçim büromuzu açtık, arkadaşlarımızla sohbet ediyoruz. Cumhur İttifakı'nın arkasındayız. Allah izin verirse inşallah Antalya'mızdan en fazla milletvekilini biz çıkartacağız” dedi. Yahya Zengin, “Seçim çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz. İnşallah bu seçimlerden umutluyuz. Büyük bir başarı elde edeceğimize inanıyorum” diye konuştu. MHP Yönetim Kurulu Üyesi Güler Özcan, “MHP seçim ofisine geldik, halkımızla buluştuk, sohbet ediyoruz” derken, Semih Taşkıran, “Bizde seçim çalışmasında lider ne derse o olur. Son sözüm, Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin” mesajı verdi.

Yorumlar (0)