banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

''Alanya bizi mahçup etmez''

AKP İl Başkanı Mustafa Köse, Alanya'daki seçim ofisinde okul ve kat sorumlularıyla bir araya geldi. Köse, seçimin öneminden bahsederek, “Antalya'da birinci parti olmak istiyoruz. Alanya seçmenine güveniyoruz, bizleri mahcup etmeyin” dedi

POLİTİKA 08.08.2014, 10:07 08.08.2014, 09:07
''Alanya bizi mahçup etmez''
banner404
 ADALET ve Kalkınma Partisi (AKP) Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, seçim çalışmaları kapsamında dün Alanya’ya geldi. Hal Kavşağı’ndaki seçim ofisinde partililerle buluşan Köse, “Seçmene bir aday dayatırsanız seçmen onu kabul etmez, bünye onu kaldırmaz, taban buna tepki gösterir. MHP ve CHP’nin kendi içlerinden aday çıkaramamış olması ve Çatı Aday adı altında Ekmeleddin İhsanoğlu’nu Recep Tayyip Erdoğan'ın karşısına çıkarmış olmaları en çok kendi parti tabanlarında tepki bulmuştur. Bugün Ekmeleddin İhsanoğlu’nu aday gösterenler de pişman olmuş durumdalar. Çünkü İstiklal Marşı’nı bile bilmeyen bir Cumhurbaşkanı adayını gören CHP ve MHP tabanı da sükutu hayale uğramıştır” dedi.
‘ANTALYADA SEÇİM SÜRECİ İYİ GEÇİYOR’
Antalya seçmeninin Recep Tayyip Erdoğan'a karşı büyük bir teveccühünün olduğunu söyleyen Mustafa Köse, “Biz hep Antalya’da birinci parti olmak istiyoruz. Yani rakiplerimiz ne kadar oy alıyorsa bizim onlardan bir puan önde olmamız gerekiyor. Dolayısıyla biz önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde daha fazla puan alarak güçlü bir desteği Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a göndermek istiyoruz. Antalya'ya baktığınız zaman dünyanın gözünün önünde olduğu bir şehir ve buradaki her gelişme, bırakın Türkiye'yi, dünyadan anında izleniyor. Bu anlamda herkesin diğer adaya karşı saygılı olduğu bir seçim çalışması sürecinin yürütülmesi gerektiğini düşünüyoruz. Alanya seçmeninin desteğini AKP’nin adayı Sayın Erdoğan’a vereceğine yürekten inanıyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)