Alanya AKP'den Berberoğlu'na çağrı

Kongrede aday olmayacağını belirten ve AKP İlçe Başkanlığı'nı bırakacağını açıklayan Berberoğlu'na partililer kararından vazgeçmesi için çağrı yaptı

Alanya AKP'den Berberoğlu'na çağrı
banner404

Haber: Alper KUTAY

ADALET ve Kalkınma Partisi (AKP) İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, geçtiğimiz Pazartesi günü Yeni Alanya'ya yaptığı şok bir açıklama ile Ekim ayında yapılması planlanan kongrede aday olmayacağını açıklamıştı. Berberoğlu'nun ilçe başkanlığını bırakacağını açıklaması AKP'de soğuk duş etkisi yaratırken, birçok partili Berberoğlu'nu kararından vazgeçirmek için harekete geçti. Çağrı yapan isimlerden biri de bir dönem AKP Gençlik Kolları'nda üye olan Ahmet Guzyaka oldu. Guzyaka, mesajında şu ifadeleri kullandı: "Mustafa Berberoğlu diye yazılır, AKP İlçe Başkanı olarak okunur. Çok değerli Mustafa Berberoğlu'nun almış olduğu 'Kongrede aday olmayacağım' kararı belli kişileri sevindirse de, başta ben olmak üzere gerçekten bu davaya gönül vermiş kardeşlerimi, ağabeylerimi ve ablalarımı derinden üzmüştür.
'HER ZAMAN YANIMIZDAYDI'
Göreve geldiği 2014'den bugüne, yüreğinde AKP sevdası, kalbinde Alanya'ya hizmet aşkıyla gece gündüz demeden çalışan, neredeyse Alanya'daki bütün cenaze ve düğünlere katılarak Alanya halkının gönlünü kazanan, hiçbir zaman bel altı siyasetle işi olmayan, her zaman Alanya'da kaliteli ve omurgalı siyasetin olması için çaba sarf eden, her zaman 'Gençler bizim geleceğimizdir' diyen ve bize her zaman sahip çıkan, yanımızda olan, dik durmamız için her zaman destek veren Sayın Berberoğlu'nu çok seviyoruz. Almış olduğu bu karardan vazgeçmesi ve kongrede aday olmasını canı gönülden çok istiyoruz."

YORUM EKLE
YORUMLAR
hacı
hacı - 10 ay Önce

akp ilçe yönetimi tamamen bırakmalı. şimdiye kadar hiç bir seçimi kazanamadılar. hayırlı olsun.

SIRADAKİ HABER

banner470

banner477

banner452

banner449

English Russian

banner481

banner472

banner381

banner479

banner386