banner449

banner552

banner481

banner472

banner479

Alanya Ak Parti seçim ofisi açıldı

Ak Parti'nin Atatürk Bulvarı üzeri Milli Eğitim Müdürlüğü yanında bulunan seçim ofisinin açılışı coşkuyla gerçekleşti. Açılış Dim TV (dimtv.tv) ekranlarından canlı olarak yayınlandı

POLİTİKA 23.02.2019, 11:03 25.02.2019, 01:19
Alanya Ak Parti seçim ofisi açıldı
banner404

ALANYALI Dışişleri Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya’da Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katıldı. Bakan Çavuşoğlu’na; Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Ak Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu da eşlik etti. Yüzlerce partili ve vatandaşın katıldığı açılış töreninde ilk konuşmayı MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan yaptı.
CUMHUR İTTİFAKI ZAFERE ULAŞACAK’
Türkdoğan, “Doğal mecrasında gelişen Cumhur İttifakı, Türkiye'nin her yerinde zaferle taçlanacaktır. Gerek Antalya'da gerek Alanya'da hizmetleriyle Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu sayesinde zafere ulaşacağız. Yüzde 70'in üzerinde bir oyla Cumhur İttifakı'nı sandıktan çıkaracağız. Cumhur İttifakı millet aklı geleceğin teminatı diyorum. Ne mutlu Türk'üm diyene" dedi.
‘ŞEYTANIN BACAĞINI BU KEZ KIRACAĞIZ’
Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, “15 Temmuz ruhuyla başlayan Cumhur İttifakı, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek yerel seçimlerde Antalya ve 19 ilçesinde de sürmektedir. Antalya'da Menderes Türel, Alanya'da Adem Murat Yücel'i destekleyecek ve zafere sizlerle birlikte ulaşacağız. Bugüne kadar Alanya'da şeytanın bacağını kıramadık, inşallah bundan sonra hükümetimizin, bakanımızın ve sizlerin desteği ile zaferi göğüsleyeceğiz. Antalya'da Türel Alanya'da Yücel diyorum" diye konuştu.
‘ZİLLET İTTİFAKINA TOKAT ATACAĞIZ’
Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, "Alanya'da Cumhur İttifakı'nın mayası tutmuştur. İnşallah Cumhur İttifakı olarak zillet ittifakına Osmanlı tokadını sizlerin de desteği ile patlatacağız. Kardeşçe yaşayarak ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Antalya ve Alanya'mızı Ak Parti döneminde nasıl hizmetler aldığını hep birlikte gördük. 31 Mart 2019 tarihinde Alanya'da Adem Murat Yücel, Antalya'da da Menderes Türel hizmetlerine devam edecekler. Hepinizi Allah'a emanet ediyorum. Sağ olun, var olun" ifadelerini kullandı.
‘GÜÇLÜ BİR ALANYA İÇİN EL ELE’
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "Dünyanın en güzel şehri, gözbebeğimiz Alanya'mız için kutlu bir yola çıktık. Bu kutlu yolda teşkilatlarımız ve yol arkadaşlarımızla omuz omuza, gönül gönüle hep beraber yürüyeceğiz. Güçlü bir Türkiye, güçlü bir Antalya, güçlü bir Alanya için çalışacağız. Alanya'nın menfaatlerini her şeyin üzerinde tutan dostlarımızla birlik içerisinde üretken belediyecilik politikalarımızla Ak Parti'nin gönül belediyeciliğini birleştireceğiz. İnanıyorum ki Akdeniz'de rekor bir oyla zaferi biz alacağız. Üç Hilal’li bayrağımız dalgalanmaya devam edecek. Alanya halkının sevgisine ilgisi ve güvenine layık olmak en temel amacımızdır. Alanya sevdamız her şeyin üzerindedir. Vizyon sahibi bir ekiple Alanya'yı hizmetle buluşturmaya devam edeceğiz. Alanya'yı bütün farklılıklarıyla kucaklayarak gençlerimize daha güvenli yarınlar bırakmak için gece gündüz demeden hizmet etmeye devam edeceğiz. Ülkemizin bekası ve istikrarı için Antalya'da Türel, Alanya'da Yücel diyoruz. Seçim Koordinasyon Merkezi'miz Alanya'mıza hayırlı uğurlu olsun. Kendimi önce Allah'a sonra sizlere emanet ediyorum" dedi.
‘ALANYA MARKA ŞEHİR OLMA YOLUNDA’
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ise yatırımlarıyla Alanya'yı marka şehir yapacaklarına vurguladı. Alanya’nın her zaman güzel olduğunu belirten Türel, “Bugün Cumhur İttifakı olarak çok daha güçlüyüz. Memleketini ve vatanını seven herkesle güçleniyor Alanya ittifakına ve Antalya İttifakı oluyor. Kapalı kapılar ardında gizli görüşmelerle yapmıyoruz. Gönül gönüle, kol kola, memleketini seven kardeşlerimiz ve vatandaşlarımızla yapıyoruz. Başka ittifaklar içerisinde bir takım kirli pazarlıklar yapılıyor. Terör maşaları yer alıyor. Gönül ittifakımızda vatanını seven, ülkesine sadık insanlarla yürüyoruz. Alanya'mızda da bundan böyle marka şehir olma yolunda vizyon sahibi projelerimizi hayata geçireceğiz" ifadelerini kullandı.
‘ALANYA İÇİN DEV PROJELER YOLDA’
“Belediyecilik anlayışımızda çiftçinin yanındayız, esnafın yanındayız, sporcunun yanındayız, engellinin yanındayız, yaşlının yanındayız, gencin yanındayız” diyerek sözlerini sürdüren Türel, “Bu dönemde Antalya’da gerçekleştireceğimiz 359 yeni proje içerisinde 70 bin kardeşimizi iş sahibi yapacağız. İşsizlik yatırımla çözülür. Yeni yatırım yaparsanız işsizliği çözersiniz. Biz ne söz verdiysek yerine getirdik. Yapacağımız yatırımlarla bambaşka bir Alanya olacak. Şu anda Antalya’da sulama birlik ve kooperatiflerine belediyemize bağlı ailelerimize sulama suyunda elektrik bedava. Sulama suyu maliyeti yarı yarıya düşüyor. 8 bin 300 aile bundan faydalanıyor” dedi.
‘KARAYOLLARI MİLLER BAHÇESİ OLUYOR’
Başkan Türel, eğitimle ilgili en önemli projesi olarak da öğrenci desteğini gösterdi. Türel, “10 bin öğrencimize ortaokul ve liselerde eğitim desteği veriyoruz. Buna üniversiteleri de ekleyerek 30 bin kişiye çıkarıyoruz. Sadece Alanya’da 2 bin 445 kardeşimiz eğitim desteği alıyor. Bunu 3 misline çıkaracağız” diye konuştu. Alanya’nın en önemli yerlerinden biri olarak gösterilen Karayolları arazisinin Millet Bahçesi olacağının altını çizen Türel, “Alanya’mızın en merkezi yerlerinden birinde bir karayolları arazisi var. Senelerdir Alanya burayı kullanamıyordu. Biz bu 50 dönümlük alanı halka açıyoruz. Millet bahçesi yapacağız ve 500 kişiye iş sağlayacak. Gezinti köprüsü, büfeler, her şeyi yapacağız. Karayolları arazisi Alanya’nın cennet köşesi olacak. Ev hanımları da buradaki satış ünitelerinde ailelerine katkı sağlayacak” dedi.
‘ALANYA İÇİN NE GEREKİYORSA YAPTIK’
Açılışta son konuşmayı yapan Dışişleri Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, “Gazipaşa Havaalanı, 2 üniversite, Eğitim Araştırma Hastanesi, yollar, tüneller yaptık. Her türlü lise Alanya’da mevut. Doğalgazı da getireceğiz. Tıp Fakültesi inşaatı başlayacak, yeni hastane inşaatı sürüyor. Türkiye’nin en büyük 3. ve 4. tüneli Alanya’nın etrafında yapılıyor. Şimdi sıra geldi Akdağ Kayak Merkezi’ne. Bu kadrolarda daha iyi Alanya’ya hizmet eden oldu mu? Bu yüzden sahip çıkacağız” dedi.
‘YÜCEL’İN HİZMETLERİ GÖZ ÖNÜNDE’
Bakan Çavuşoğlu, “İşte Adem Murat Yücel kardeşim, bir önceki başkan Hasan Sipahioğlu’nun bıraktığı yerden hizmeti sürdürüyor. Biz vefalıyız. Hasan Sipahioğlu’na da çok teşekkür ediyoruz. 5 yıldır Adem Murat Yücel’in hizmetleri yanında Türel’in yaptığı hizmetleri de biliyoruz. Şimdi de huzurlarınıza yeni projeler ile çıkıyorlar. Biz de Cumhur İttifakı olarak bu arkadaşlarımızın arkasındayız” dedi.
‘ALANYA SEÇMENİ GERÇEKLERİ GÖRDÜ’
Bakan Çavuşoğlu, “Cumhur ittifakı, Türkiye'nin bekasıdır, milletin aklıdır. Türkiye'yi gelecek hedeflere ulaştırmak için milletimizi birleştirmek için kurulmuştur. Bu ittifakı vatanını, milletini seven, bayrağı, devleti, vatanı için ölmeye hazır insanlar kurmuştur. Diğer siyasi partilere oy vermiş Alanyalı hemşerilerimiz gerçekleri gördü. Karşılarında kurulan ittifakın için de HDP var mı? Bunlar hain mi, bunlar PKK'nın kontrolünde mi? Peki zillet ittifakı ne? Bunlar kontrol etmiyor mu? Peki, bu zillet ittifakının içinde FETÖ var mı? Var. Bu ittifakı FETÖ kurmadı mı? Onlar kurdu. Cumhur İttifakı'nın içinde yer alan MHP ve Ak Parti Türkiye'yi 2023, 2053, 2071 hedeflerine ulaştırmaya çalışıyor” dedi. 
‘ALANYALI TERÖRİSTE PRİM VERMEZ’
Alanı dolduran kalabalığa, "Zillet ittifakının içindeki hainler Türkiye'yi bölmek için çalışmıyorlar mı?" diye soran Bakan Çavuşoğlu, "Peki siz bunlara geçit verecek misiniz? Nasıl biz PKK, DHKP-C, PYD, YPG'yi inlerine, çukurlarına gömdüysek, sizler de bunları sandıkta, 31 Mart'ta gömmeyecek misiniz? Bu ittifakın içindeki partileri bir kenara bırakıyorum? Ne kadar hain varsa, ne kadar bölücü varsa, ne kadar terör örgütü varsa bunların içinde. Alanyalılar teröristlerin içinde olduğu bir ittifaka oy vermez, vermeyecek. İşte daha fazla anlatmama gerek var mı? Cumhur İttifakı'na destek vermeniz için başka bir şey söylememe gerek var mı? Siz müsterih olun, milletimiz bunlara geçit vermez. Alanyalılar, Antalyalılar geçit vermeyecek. Siz müsterih olun, arkadaşlarımızı tekrar iş başına getirin” dedi. Konuşmaların ardından Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi.


ALANYASPOR MAÇINI İZLEDİLER
Zemin ve bodrumla birlikte 6 kattan oluşacak ana binada yüzme havuzu, fizik tedavi havuzu, jakuzi, masaj odaları, sauna, buhar odası, hamam, analiz odası, izleme odası, doktor muayene odası, teknik direktör ve teknik direktör yardımcıları için ofisler, fizyoterapist odası ve fıtness Salonu, Alanyaspor Müzesi, store, yemekhane, oyun salonu, yönetim ofisleri, toplantı salonları, ikişer kişinin kalacağı 40 konaklama odası bulunacak. Öte yandan altyapı binası, kapalı spor salonu, 4 aydınlatmalı futbol sahası ve 1568 kişilik tribün yer alacak. Bakan Çavuşoğlu, Başkan Türel ve Başkan Yücel, temel atma töreninin ardından Oba Bahçeşehir Okulları Stadyumu’nda oynanan Alanyaspor – Kasımpaşaspor maçını da tribünden izlediler.

Yorumlar (0)
21°
açık
Günün Anketi Tümü
KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın Barış Pınarı Harekatı ile ilgili sözlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?
KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın Barış Pınarı Harekatı ile ilgili sözlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?
banner384
Namaz Vakti 20 Ekim 2019
İmsak 05:42
Güneş 07:02
Öğle 12:47
İkindi 15:53
Akşam 18:23
Yatsı 19:37
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 8 15
2. Alanyaspor 7 14
3. Başakşehir 8 14
4. Galatasaray 8 13
5. Sivasspor 8 12
6. Konyaspor 7 12
7. Fenerbahçe 7 11
8. Gaziantep FK 8 11
9. Antalyaspor 8 11
10. Malatyaspor 7 10
11. Beşiktaş 8 9
12. Ankaragücü 8 9
13. Göztepe 8 9
14. Denizlispor 7 8
15. Çaykur Rizespor 7 8
16. Kasımpaşa 7 7
17. Gençlerbirliği 8 6
18. Kayserispor 7 3
Takımlar O P
1. Hatayspor 8 17
2. Akhisar Bld.Spor 8 16
3. Bursaspor 8 15
4. Ümraniye 8 14
5. Balıkesirspor 7 13
6. Fatih Karagümrük 7 12
7. Altay 7 12
8. Keçiörengücü 7 11
9. Erzurum BB 8 11
10. Adana Demirspor 8 10
11. İstanbulspor 7 10
12. Osmanlıspor 7 10
13. Menemen Belediyespor 8 8
14. Adanaspor 7 6
15. Altınordu 7 5
16. Giresunspor 7 5
17. Boluspor 7 2
18. Eskişehirspor 8 -2
Takımlar O P
1. Liverpool 8 24
2. Man City 9 19
3. Leicester City 9 17
4. Chelsea 9 17
5. Arsenal 8 15
6. Crystal Palace 9 14
7. Tottenham 9 12
8. Burnley 9 12
9. Bournemouth 9 12
10. West Ham 9 12
11. Aston Villa 9 11
12. Wolverhampton 9 11
13. Everton 9 10
14. M. United 8 9
15. Sheffield United 8 9
16. Brighton 9 9
17. Southampton 9 8
18. Newcastle 9 8
19. Norwich City 9 7
20. Watford 9 4
Takımlar O P
1. Barcelona 9 19
2. Real Madrid 9 18
3. Granada 9 17
4. Atletico Madrid 9 16
5. Real Sociedad 8 13
6. Getafe 9 13
7. Valencia 9 13
8. Sevilla 8 13
9. Athletic Bilbao 8 12
10. Villarreal 8 11
11. Levante 8 11
12. Osasuna 9 11
13. Real Valladolid 8 10
14. Mallorca 9 10
15. Eibar 9 9
16. Celta de Vigo 8 9
17. Real Betis 8 9
18. Deportivo Alaves 8 8
19. Espanyol 8 5
20. Leganés 9 2
banner440
banner545