'AKP'nin desteği güç verir'

Hasanağalar Konağı’nda Alanya Belediye Meclisi'nin AKP'li üyeleri ile bir araya gelen MHP'li Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Sizlerin önerileri bize güç verir. Her hizmetimiz Alanya içindir” dedi.

'AKP'nin desteği güç verir'
banner404
Haber: Alper KUTAY
ALANYA
Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediye Meclisi'nin AKP'li üyelerini davet ederek tarihi Alanya evi Hasanağalar Konağı'nda bir toplantı düzenledi. Toplantıya AKP'li Meclis Üyesi Alper Birer, Arif Tok, Ahmet Büküş, Mustafa Keşoğlu, Erol Fazlıoğlu, Şükrü Cimrin, Ertuğrul Akay, Emin Hatipoğlu, Gökçen Nazifoğlu ve Yusuf Hastürk katıldı. Meclis üyelerinin belediye hizmetleriyle ilgili görüşlerini alan Başkan Yücel, üyelere devam eden belediye yatırımları, temeli atılan sosyal projeler, spor organizasyonları ve günlük hizmetler hakkında bilgiler verdi. Soruları da yanıtlayan Başkan Yücel, toplantıda ayrıca Alanya’nın turizmi, ekonomisi, spor  ve sosyal yaşamıyla ilgili de görüş alışverişinde bulundu.


'HİZMETTE BÜYÜK DÜŞÜNMEK LAZIM'
Belediye yatırımlarıyla ilgili de bilgi veren Başkan Yücel, hizmette büyük düşünülmesi gerektiğini vurguladı. Geçtiğimiz günlerde Toslak Asfalt Şantiyesi'nde hizmete giren ve saatte 400 ton asfalt malzemesi üreten konkasör ve diğer yatırımlara değinen Başkan Yücel, “Türkiye’de özel sektörün elinde bile böyle bir makine bulunmuyor. Konkasöre ilave edilecek bir iki makine ile maliyeti 5 milyon TL’ye çıkacak, ancak bu yatırımımız 3 yılda kendini amorti edecek. Yine Toslak’taki asfalt şantiyemizin kapasitesini artırarak iki katına çıkardık” dedi. Yapılan istişare toplantısında hizmette vatandaşın talebinin önemli olduğunu kaydeden Başkan Yücel, Demirtaş Düğün Salonu, Tavşandamı Projesi, Kent Meydanı Projesi, Alanya Belediyesi Oba Kız Öğrenci Yurdu, Belediye Kreşi, sosyal donatı alanları ve Demirtaş Hayvan Barınağı projeleri hakkında da meclis üyelerini bilgilendirdi.
'HİZMETLERDEN ÇOK MEMNUNUZ'
Belediye hizmetlerinden memnun olduklarını belirten Alanya Belediyesi’nin AKP'li meclis üyeleri,  “Aklın yolu birdir. Alanya’nın menfaatleri için alınan kararların arkasındayız” dediler. Bu tür toplantıların çok daha samimi ve verimli olduğunu söyleyen AKP'li üyeler, Başkan Yücel’e teşekkür ederek toplantıların devam etmesini istediler. Başkan Yücel, geçtiğimiz  günlerde de CHP’li meclis üyeleri ile de bir araya gelerek benzer bir toplantı gerçekleştirmişti. Alanya Belediye Meclisi MHP, AKP ve CHP’li meclis üyelerinden oluşuyor.
Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2015, 09:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479