Akçalıoğlu, projelerini ve hedeflerini Yeni Alanya’ya anlattı

Yeni Alanya’ya konuşan Ak Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı Hüsnü Akçalıoğlu, "Aday olup seçilirsem vatandaşla hükümet arasında köprü olacağım. En büyük hedefim turizm” dedi

Akçalıoğlu, projelerini ve hedeflerini Yeni Alanya’ya anlattı
banner404

Haber: Alper KUTAY

ADALET ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Antalya Milletvekili Hüsnü Akçalıoğlu, Yeni Alanya’ya konuştu. Kendinden bahseden Akçalıoğlu, projelerini ve hedeflerini şöyle anlattı: "Siyaset Akademisi’nde 1. oldum. Alanya Belediye Meclisi üyeliği, İl Genel Meclisi üyeliği, Meclis Plan Bütçe Komisyonu başkanlığı gibi siyasi tecrübelerimi bölgeye yansıtacağım. Alanya, Antalya ve Türkiye'nin turizmden aldığı payın birinci sınıf standartlara gelmesi için yaptığım projeleri hayata geçireceğim. Bunun yanında en önemli özelliğim, halkın 365 gün ulaşabildiği bir karaktere sahip olmamdır. Çünkü vatandaşla içli dışlı yaşıyorum. Örneğin 2015 Genel Seçimleri’nden sonra diğer bazı adaylar gibi Ak Parti’yi bırakıp gitmedim.
‘ROL MODELİM BAKAN ÇAVUŞOĞLU’
Aday olmasam da kişilikli bir şekilde partimin ve adayların arkasında bir nefer olarak çalıştım. Alanya merkezde 2015'te irtibat bürosu kurmuştuk, o merkez halen açıktır. Bundan sonra da açık kalacak. Vatandaşla hükümet arasında köprü olacağım. En büyük hedefim turizmden sağlanan katma değeri artıracak hizmet kalite ve standartlarının yükseltilmesi, üniversitelerdeki öğrenci sayısını 50 binlere çıkartacak yeni bölümlerin açılması, Akdağ Kayak Merkezi’nin yatırım programına alınması ve spor turizmi için 100 futbol sahası ebadında arazi tahsisinin sağlanması ve 12 ay ekonomik istikrar. Bunları yaparken bölgemizden çıkan devlet adamı, Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'nun iş ahlakı ve çalışma disiplinini örnek aldım.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479