banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Ak Partili Çelik halkla buluştu

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Antalya Milletvekili ve 27. Dönem Antalya Milletvekili Adayı Sena Nur Çelik, 24 Haziran mesaisine Alanya’da devam ediyor

POLİTİKA 30.05.2018, 22:50 Enes Subaşı
Ak Partili Çelik halkla buluştu
banner404

Haber: Alper KUTAY

AK Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik’e Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kiriş, Kadın Kolları Gülay Özen, Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen de eşlik etti. Güne Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nde Ak Partili kadınlarla buluşarak başlayan Çelik, burada 24 Haziran’ın önemine vurgu yaptı. Cumhur İttifakı’na Alanya’dan güçlü bir destek beklediklerini söyleyen Çelik, “24 Haziran’a kadar gece gündüz çalışacağız” dedi. Seçim Beyannamesi’nde kadınlar için geliştirilen projeleri de anlatan Çelik, “Türk kadını hayatın her alanında güçlendirilecek. Güçlü kadın, güçlü aile, güçlü Türkiye ile Alanyalı kadınlar Ak Parti’nin yanında” dedi.
OBA’DA KADINLARLA BULUŞTU
Güllerpınarı Mahallesi’nde ev ziyareti yapan Ak Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, Cikcilli Mahallesi’nde ise esnafla buluştu. Buradan Oba’ya geçen Çelik ve beraberindekiler, Obalı kadınlardan 24 Haziran için söz aldı. İftarda Hacımehmetli Mahallesi’ne geçerek orucunu bölge halkıyla aynı sofrada açan Çelik, akşam mesaisine ise Sugözü Mahallesi’nde devam etti. Sugözü Mahallesi Muhtarı Hasan Uysal’ın organize ettiği toplantıda mahalle halkına seslenen Çelik, vatandaştan destek istedi. Çelik ve beraberinkiler günü Fığla Mahallesi’nde ev ziyareti ile tamamladı.
MANAVGAT’TA İLGİYLE KARŞILANDI
Çelik daha sonra 24 Haziran seçim maratonuna Manavgat’ta devam etti. Çelik, yeni dönemde Türkiye’nin yükselişini kimsenin durduramayacağını söyledi. Ak Parti’nin en genç milletvekili olan Sena Nur Çelik, Manavgat’ta sevgi seli ile karşılandı. Sarılar, Eski Hisar ve Emek Mahallesi’ndeki ev toplantılarında kadınlarla bir araya gelen Sena Nur Çelik, yeni dönemde nelerin değişeceğini anlatarak, birlik ve beraberlik mesajları verdi.
‘MİLLİ İRADE SANDIĞA YANSIYACAK’
Çelik, Manavgat’ı karış karış dolaştı. Milli Egemenlik Mahallesi’nde ev toplantısına konuk olan Çelik, çiçeklerle karşılandı. Çelik, milli iradenin sandıkta Türkiye için tercih yapacağını söyledi. Sena Nur Çelik, yoğun programına ziyaretlerle devam ederken, Şelale Mahallesi’nde Şükran ve Sevim Aysaraç kardeşleri ziyaret edip ellerini öptü. Yalnız yaşayan iki kız kardeş vekillerine dua etti. Sena Nur Çelik, daha sonra Manavgat’ta Genişletilmiş Seçim Koordinasyon Merkezi Toplantısı’na katıldı. Partililerle birlikte iftar yaptı.
‘EMİN ADIMLARLA AYDINLIĞA YÜRÜYECEĞİZ’
Partililere seslenen Çelik, “Milletin patron olacağı yeni sistemle aydınlık geleceğe emin adımlarla yürüyeceğiz. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Türkiye’nin gelişmesi için istikrar ve güven atmosferini sağlayacaktır” dedi. 24 Haziran’da yeni bir milli irade destanı yazılacağını belirten Çelik, konuşmasına şöyle devam etti: “Antalya, ‘vakit birlik ve beraberlik vaktidir’ diyor. Manavgat ‘vakit güçlü Türkiye vaktidir’ diyor. Bu seçim milli ve yerli olan Cumhur ittifakı ile Türkiye düşmanlarının taşeronluğunu yapan benzemezler ittifakı arasında tercih yapma seçimidir. Mühürlerin Türkiye’nin aydınlık geleceğine vurulduğu gün inşallah bayram olacaktır.”
GENÇLERİN SORULARINI YANITLADI
Sena Nur Çelik, günün son programında ÜNİAK Teşkilat Toplantısı’nda gençlerle buluştu. Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti’nin siyasette gençlerin önünün açılması için her türlü kolaylığı sağladığını vurguladı. Ak Parti’nin 16 yılda sürekli hizmet ürettiğinin altını çizen Çelik, “2002 Kasım’ından bugüne kadar ülkemizi kalkındıran hizmetleri hayata geçirdik. Eğitim, sağlık ve ekonomide hamle üstüne hamle yaparak milletimizin refahını yükseltemeye gayret gösterdik. Laf üstüne laf değil taş üstüne taş koyarak bugünlere geldik. Gençlerimizin desteği ile yükselişimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Milletin desteği ile 16 Nisan referandumunda yaptığımız Anayasa değişikliği 24 Haziran’dan sonra Türkiye’ye çağ atlatacaktır. Milletin desteği ile 16 Nisan referandumunda kabul ettiğimiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçtiğimizde Türkiye’nin önünü kimse kesemeyecek. 24 Haziran bir milat olacak” diye konuştu.

Yorumlar (0)