Ak Parti’de ‘Barcın’ sesleri

Alanya Belediye Meclisi listelerinin İlçe Seçim Kurulu’na verilmesine 9 gün kala, Ak Parti ile MHP’nin kurdukları Cumhur İttifakı’nın Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel’in de listesi şekillenmeye başladı

Ak Parti’de ‘Barcın’ sesleri
banner404

MHP ile Ak Parti’nin büyük olasılıkla fermuar sistemiyle listeleri birlikte hazırlayacakları konuşulurken, Başkan Yücel’in listesine Alanya’nın tanınmış gençlerinden Feyzi Alaaddinoğlu’nu, Ak Parti’nin ise Fatih Barcın’ı yazacağı iddia ediliyor. Bir önceki Alanya Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu döneminde meclis üyeliği yapan Alaaddinoğlu’nun Başkan Yücel’le görüşerek el sıkıştığı ifade edilirken, Alanya’nın tanınmış avukatlarından Fatih Barcın’a da Ak Parti kanadının teklif götürdüğü öğrenildi. İsmi bir dönem Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ile birlikte en güçlü İlçe Başkan Adayı olarak geçen Avukat Fatih Barcın’ın Ak Parti kontenjanından listeye girmesine kesin gözüyle bakıldığı da gelen haberler arasında.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 17:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Dadaslar
Ali Dadaslar - 4 ay Önce

Kendisi meşhur kamyoncu Hopur Amat in oğludur.Soyadi Uyar olduğu halde evlatlık verilmiş Barcin olmuştur. Hopur Amat in vukuatları Alanya halkının vicdanına bırakmak lazım. Bence yanlış olur. Hopur Amat de bi dur.

Fakircali Memet
Fakircali Memet - 4 ay Önce

Hopur Ahmet in oğlunu kim ister ki. Babasi Ahmet Uyar hk Alanya'da 1 kişi iyi konuşur mu? Merak konusu.(Gerçi babasi yüzünden oğlu zan altında olmamali)

Ali Dadaslar
Ali Dadaslar @Fakircali Memet - 4 ay Önce

Çok haklısın Mehmet bey. Hopu Amat de bi dur. Şaka mı bu.Hopur Amat....

Ak gözlem
Ak gözlem - 4 ay Önce

Fatih bey ilçe başkanlığını kabul etmediği gibi meclis üyeliğinide kabul etmeyecektir sanıyorum. Ama kabul ederse hangi partiden olsa ivme sağlar.

Ali Dadaslar
Ali Dadaslar @Ak gözlem - 4 ay Önce

Hopur Amat ile hiç karşılaşmamışsınız. Belli... Belli.

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472