Ak Parti'de sürpriz istifa

Ak Parti Mahmutlar Mahalle Başkanı Mustafa Sönmez, görevinden istifa ettiğini duyurdu

Ak Parti'de sürpriz istifa
banner404

24 HAZİRAN Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri öncesi Mahmutlar Mahalle Başkanlığı görevine getirilen Mustafa Sönmez, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Son genel seçimler öncesi bana Ak Parti Mahmutlar Mahalle Başkanlığı görevi verilmişti. Görevi layıkıyla ekip arkadaşlarımla birlikte yerine getirdik ve bu yoğun çalışmamızın sonucunu da sandıklara artı olarak yansıttık. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle yerel seçimlerde partime yararlı olamayacağımı düşündüğüm görevimden istifa ediyorum. Görev sürecinde beraber çalıştığım bütün arkadaşlarıma, bana ve ekibimize güvenip destekleyen veya desteklemeyen bütün seçmenlerimize, bana bu görevi layık gören dostlarıma ve Ak Parti Alanya İlçe Başkanı ve yönetimine teşekkür ederim. Allah sizlerden razı olsun."
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir bilen
Bir bilen - 6 ay Önce

Ak parti Alanya Mh başkanlarının yarısı görevi bıraktı sürekli değişiyor değişen iki üç ay sonra yine bırakıyor. Problemler var çözülemiyor, Allah yardımcıları olsun işleri zor. Diğer partilerde aynı durumda maalesef Alanya’da omurgalı siyasetçilerin önüne takoz konuyor onlarda ne haliniz varsa görün deyip kenara çekiliyor. Benim talihsiz alanyam ileriye yönelik öngörülü insanları hep harcadı harcamayada devam edecek görünüyor. Allah sonumuzu hayretsin.

fb
fb - 6 ay Önce

Mahalle Başkanlığı ne ya Mahallenin muhtarı olur kardeşim. birde başkan mı olur? diyecekseniz iktidarın adamı deyin bari

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479