Ağır toplar il delegesi oldu

Ak Parti'nin il delegeleri arasında Hasan Sipahioğlu, Hüseyin Güney ve Mehmet Şahin de yer aldı

Ağır toplar il delegesi oldu
banner404

Haber: Alper KUTAY

ADALET ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) İlçe Teşkilatı'nın 6. olağan genel kurulunda il delegeleri de belli oldu. Listede partinin 2001'deki kurucuları, eski ilçe başkanları, belediye başkanları ve meclis üyeleri de yer aldı. 1999-2014 dönemi Alanya Belediye Başkanı olan ve 2009'un Temmuz ayında Anavatan Partisi'nden Ak Parti'ye transfer olan Hasan Sipahioğlu, eski İlçe Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü olan Hüseyin Güney, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin de il delegesi oldular.
İŞTE İL DELEGELERİ
1-    Adnan Erdoğan
2-    Adnan Yavuz
3-    Ahmet Büyükbaş 
4-    Ahmet Çavuşoğlu
5-    Ahmet Çetinbaba
6-    Ahmet Dayanç
7-    Alaaddin Işık
8-    Ali Arslan
9-    Ali Avara
10-    Ali Özer
11-    Alper Birer
12-    Arif Tok
13-    Arif Yeni
14-    Aziz Akış 
15-    Bilal Kral
16-    Celil Topal
17-    Cemal Yeniacun
18-    Emin Hatipoğlu
19-    Emre Kodal
20-    Erhan Kapu
21-    Erol Fazlıoğlu
22-    Ertuğrul Akay
23-    Gökay Daşdelen
24-    Halil Başaran
25-    Hasan Coşkun
26-    Hasan Sipahioğlu
27-    Hasan Şahiner
28-    Hasan Tokaç
29-    Hasan Yıldırım
30-    Hayri Çavuşoğlu
31-    Hilmi Bilal Sözen
32-    Hilmi Ocak
33-    Hüseyin Enver Görgülü
34-    Hüseyin Güney
35-    İlyas Yılmaz
36-    Kerim Başkaptan
37-    M. Adem Birer
38-    M. Fevzi Gönüllü
39-    M. Gökçen Nazifoğlu
40-    Mahmut Kaplan
41-    Mehmet Ali Kiriş
42-    Mehmet Babaoğlu
43-    Mehmet Şahin
44-    Mehmet Şenli
45-    Mehmet Şerani Tavlı
46-    Mesut Yüksel
47-    Mine Karagöz
48-    Muammer Özbudak
49-    Muhterem Anılgan
50-    Musa Yaman
51-    Mustafa Aras
52-    Mustafa Berberoğlu
53-    Mustafa Karagöz
54-    Mustafa Keşoğlu
55-    Mustafa Toklu
56-    Nazmi Taş
57-    Necati Yıldırım
58-    Nimet Küçükyılmaz
59-    Nurettin Olgun
60-    Nurettin Uludağ
61-    Nuri Yiğit
62-    Osman Özkan
63-    Reyhan Şifa
64-    Sabri Tos
65-    Serdar Sönmez
66-    Şeyh Ali Atik
67-    Şeyhmus Kadıoğlu
68-    Şükran Çalık
69-    Şükrü Cimrin
70-    Şükrü Yavuz
71-    Tevfik Yılmaz
72-    Turgay Erbayrak
73-    Muzaffer Barçın
74-    Yaşar Arıkan
75-    Yusuf Hastürk
76-    Yusuf Karagöz
77-    Yusuf Yur
YEDEK İL DELEGELERİ
1-    Mehmet Yenialp
2-    Hakan Sönmez
3-    Mehmet Toktay
4-    Şaban Ali Albaş
5-    Uğur Demir
6-    Cihan Çetin
7-    Mustafa Değirmenci
8-    Yakup Erat
9-    Mustafa Yönet
10-    Raşit Burak Ekebaş
11-    Mehmet Şirin
12-    Tefik Yıldız
13-    Naşide Özdemir
14-    Şaban Uysal
15-    Sebahattin Yıldırım
16-    Süleyman Tokaç
17-    Samet Şahin
18-    Fatih Karakuş
19-    Fatih Nizam
20-    Hulusi Bacak
21-    Ercan Arıkan
22-    Ertuğrul Gökçe
23-    Ahmet Çivi 
24-    Ahmet Darı
25-    Bekir Özkaya 
26-    Şenay Yıldız
27-    Oğuzhan Şengül
28-    Mehmet Doğan
29-    Abdulkahar Demir
30-    Abdullah Arslan
31-    Kübra Taşkıran
32-    Hacı Şahin
33-    Ahmet Çetin
34-    Fadime Kaçar 
35-    Melike Doğru
36-    Savaş Çelik
37-    Yakup Gömeç
38-    Oya Diler
39-    Halil İbrahim Toprak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479