‘Adem Başkan ezber bozuyor’

2009-2014 yılları arasında CHP’den Alanya Belediye Meclis Üyesi olarak görev yapan Eczacı Serdar Noyan, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in “Eğlence merkezlerini tek merkezde toplayacağım” açıklamasına destek verdi"

‘Adem Başkan ezber bozuyor’
banner404

"ALANYA için son derece önemli bir adım” diyen Noyan, şunları söyledi: "Şehirdeki eğlence yerlerinin şehir dışına alınması gerekir. 2009’da Alanya Belediye Meclisi’ne seçildiğim zaman ilk verdiğim önergeler arasında yer alan bu proje, şehrin turizm açısından kalitesini arttıracak en önemli adımlardan birisidir. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli husus, şehirden yeterince uzak bir bölgeye alınmasıdır. Ben mevcut Alanya Sanayi Sitesi’nin taşınmasını ve eğlence merkezinin bu alana yapılmasını önermiştim.

‘HALK VE TURİSTLER DAHA RAHAT EDER’
Yüksek sesli müzik yapan işyerleri şehir dışına alınırsa, şehirde her restoran kafasına göre müzik ve şov yapamaz. En çok sıkıntı ve şikayet bu gereksiz restoranlardan kaynaklanıyor. Tabi ki iskele bölgesi en önce ele alınacak bölge. Ailelerin yeniden gidebileceği bir yer haline getirilmelidir. Bu cesaret ve kararlılık isteyen bir proje. Adem Başkan’ı tebrik ederim. Ayrıca bugüne kadar hepimizin gözünden kaçan, Alanya Belediyesi girişine T.C. ibaresi ekletmesinden dolayı da teşekkür ederim. Adem Başkan ezber bozacak gibi görünüyor. İlk olarak belediye binasının temelini attı, yıllardır söylenen ama yapılamayan Cuma Pazarı’na ilk kazmayı vurdu, şimdi de eğlence sektöründeki gürültü kirliliğine el atarak Alanya için önemli adımlar atmaya devam ediyor.”

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 22:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
iskele
iskele - 1 hafta Önce

ben olsam iskele ve damlataş tarafı koyu, demir parmaklıklardan, köhne gemi müsveddelerinden, disco bar pub lardan temizler....bir koyu Hilton a bir koyu swiss otele kiraya verirdim....devamı var....

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479