‘Adem Başkan esnafın dostu’

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin Alanya ve Gazipaşa ilçeleri geleneksel iftar programı yoğun katılımla gerçekleşti

‘Adem Başkan esnafın dostu’
banner404

İFTAR programında konuşan AESOB Başkanı Adlıhan Dere, "Ramazan Ayı, birlik ve beraberliğimizi sağlamlaştırdığımız, paylaşma, dayanışma ve manevi duyguları en üst seviyede yaşadığımız mübarek bir aydır. Ramazan ayı müminin rızkının arttığı bir aydır. Bizler de her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programlarımızda sizlerle bir araya gelerek bu güzel bereketli sofraları paylaşıyor, birliğimizi ve beraberliğimizi sağlamlaştırıyoruz” dedi. İftar programına katılan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Sizleri Alanya’da görmek çok güzel, büyük bir ayrıcalık. Hepinize teşekkür ediyor, Ramazan-ı Şerifiniz tebrik ediyorum. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin inşallah” diye konuştu.

‘HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU’
AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, AESOB yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyeleri ve Alanya’daki meslek odası başkanları, iftar programı sonrasında Devlet Bahçeli Yaşam Alanı’nda bir araya gelerek esnaf ve sanatkarların durumuyla ilgili görüş alışverişinde bulundular. AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e misafirperverlikleri dolayısıyla teşekkür etti. Dere, "Göreve geldiğimden beri Alanya Belediye Başkanı olarak her zaman yanımızda oldu. Esnafın kazancını arttırması için her zaman elinden geleni yaptı. Alanya esnafı için durmadan çalışan birisi. Ne zaman arasak telefonlarımızı cevapsız bırakmadı" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472