‘24 Haziran’da zafer yazacağız’

Ankara’ya gelen Ak Parti Finike Gençlik Kolları Teşkilatı, TBMM’de Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu’yu ziyaret etti. Gençlerle Beştepe Millet Camii’nde namazda buluşan Uslu, ardından gençleri TBMM’de misafir etti

‘24 Haziran’da zafer yazacağız’
banner404

Haber: Alper KUTAY

ADALET ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Antalya Milletvekili Atay Uslu, gençlere düşen görevin çok çalışmak ve büyük projeleri hayata geçirmek olduğunu ifade ederek, "Hepimize düşen görev medeniyetimizi daha ileriye taşımaktır. 24 Haziran Genel Seçimlerinde hepimize büyük bir görev düşüyor. 24 Haziran'da yeni bir zafer yazıp, Güçlü Meclis, Güçlü İktidar ile; Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile Türkiye'yi şahlandırmaya devam edeceğiz. Bu şahlanışa inşallah Antalya'dan 24 Haziran'da güçlü bir destek vereceğiz. Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu, teşkilatımız, belediye başkanlarımız ve milletvekillerimiz hep beraber kapı kapı dolaşacağız, gönüllere gireceğiz” dedi.
‘BÜTÜN GÖNÜLLERE GİRECEĞİZ’
Atay Uslu, sohbetin devamında şunları ifade etti: "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın manifestomuzdaki ifadeleriyle; sizinle çalışacağız, sizinle yol yürüyeceğiz, size daha fazla alan açacağız. Doğruyu sizinle istişare edip, pratiğe geçireceğiz. Yanlışları sizinle tespit edip düzelteceğiz, ülkemiz sizinle birlikte küresel güç olacak." AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu gençlere Meclisi tanıttı ve TBMM çalışma düzeni ve sistemi konusunda bilgi verdi, Meclis’in 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünde bombalanan bölümlerini gezdirdi. Ak Parti Finike Gençlik Kolları Başkanı Şakir Aydemir, 50 genç olarak Ankara'ya geldiklerini, 24 Haziran için hazır olduklarını, Durmak Yok Yola Devam anlayışıyla çok çalışacaklarını ifade ederek; Atay Uslu’ya Finike Gençlik Kolları adına teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472