MHP saflarında kenetlenelim

AFRİN'E düzenlenen ‘Zeytin Dalı’ harekatında Mehmetçiğimiz vatanımız için kahramanca mücadele edip, şehadet şerbetini içerken, içerideki ve dışarıdaki hainler de,devletimize ve milletimize şerefsizce saldırmaya devam etmektedirler.

Mehmetçik canını ortaya koyarak, dağ, tepe, ova, bayır demeden hainlerin kökünü kazımaktadır. Cephenin en ön safında, ellerini bozkurt yaparak şehadete yürüyen yiğitlerimizin, cephe ardında dualarla yanlarında olan, yine verilecek tek bir emir ile savaş meydanına göğü yırtarcasına ‘Allah, Allah’ diyerek inecek, güce ve kudrete sahip milyonlarca şehit adayı da hazır beklemektedir.

Ne yazık ki, hala TV ekranlarından, sosyal medya aracılığı ile Mehmetçiğimizin kahramanca mücadelesine, sırf muhalefet yapmak gayesi ile dil uzatma gafletine düşen gafillerin akıbetleri de, milletimiz tarafından zamanı geldiğinde hak ettikleri şekilde verileceğine de hiç kimsenin şüphesi olmasın.

MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin “Eğer, yeri gelirse, ben de bir Bozkurt gibi en ön safta Afrin'e gider, gerekirse, ihtiyaç hasıl olursa, bu vatana, bu millete, taşıdığım canı seve seve feda ve hediye ederim. Bu da millete bir Devlet sözüdür” ifadeleri tüm ülkücülerin iradesini yansıtmaktadır. Bu şehadet arzulayan sözlere dahi tahammül edemeyen, ‘Zeytin Dalı’ harekatından bir gün önce bedelli askerlik yaygarası yapandan da başka bir şey yapması beklenemezdi zaten.

Yolda, sokakta , otobüste yapılan sohbetlere kulak misafiri olduğumuzda, konuşulanların Liderimiz Devlet Bahçeli’nin ortaya koymuş olduğu irade ve uygulanan politikaların haklı ve yerinde olduğunu kanısı milletimiz nazarında kabul ve takdir ile karşılanması da bizleri gururlandırmaktadır.

Geçmişte Milliyetçi Hareket Partisi’nde siyaset yapmış, şimdi yol ayrımında bulunanlar da, ardından gittikleri ablalarının bu çıkışlarından rahatsız olmuşlardır ki, “Kandırıldık” demeye başladıklarını görmekteyiz. Milliyetçi Hareket’in izlemiş olduğu politikaları doğru görüp ve pişmanlıkların arttığında azımsanmayacak düzeyde olduğu da aşikardır.

Şahsım adına bir kez daha buradan bir kez daha çağrıda bulunmak istiyorum.

Ülkücülerin yeri, yuvası, üç hilalli sancağın gölgesindeki MHP’dir.

Bizlerden daha çok ülkücü olduğunu iddia ederek çıktıkları yolda, Ülkücü olmayan, Başbuğumuzdan ve bozkurt işaretinden rahatsızlıklarını saklamayan, Türkiye’yi bir ‘Mozaik’ olarak gören, Mehmetçiğimizin sınır ötesi bir harekatı öncesi bedelli askerliği gündeme getirme gafletine düşenlerle aynı fikirde olmadığına inandığımız, geçmişte omuz omuza mücadele verdiğimiz, ağabeylerimizi, kardeşlerimizi çıktıkları sonu belli olmayan bu yoldan dönmelerini bekliyoruz.

Liderimiz Devlet Bahçeli teşkilatlara gönderdiği genelgede de "MHP'nin kapısı, gönlünde vatan ve millet sevgisi bulunan herkese açıktır. Kırgınlıklar giderilecek, dargınlıklar bitirilecek, gönüller fethedilecek, eller tutulacak" ifadeleri Liderimizin ayrıştırıcı değil kucaklayıcı bir yapıya sahip olduğunu da bir kez daha göstererek, bir ve beraber olma yolunda kararlılığını bir kez daha ortaya koymuştur.

Bu düşüncelerle, ülkemizin içerisinde bulunduğu durumundan vazife çıkartarak, içerideki ve dışarıdaki hainlere karşı, yüreği vatan ve millet için çarpan herkesi Milliyetçi Harekete davet ediyoruz.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ramazan bayram
ramazan bayram - 1 yıl Önce

birleştirici ve olumlu bir yazı teşekürler

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472