Masa Üstü Bildirimleri

Alanya, Antalya, Türkiye ve Dünya'dan Son Dakika Haberlerini kaçırmayın. Takip Edin, Bildirimler Alın

Yeni tasarımıyla, daha içerik odaklı bir görünüme kavuşan yenialanya.com‘a içeriklerin erişilebilirliği ve paylaşımı adına yeni özellikler eklemeye devam ediyoruz. Hayata geçirdiğimiz bu yeni özellikle birlikte artık tüm haberlere gerçek zamanlı ve hızlı bir şekilde ulaşmak ve paylaşmak daha kolay.

Apple’ın “push notification” (anlık bildirim) sistemini altyapımıza uyarlayarak yeni yayınlanan haberleri Masaüstü kullanıcıları için masaüstüne taşımaya başladık. Şu an sadece Firefox, Google Chrome, Opera, Yandex Browser ve Safari’de geçerli olan bu yenilikle yenialanya.com’da yeni haberler yayınlandıkça masaüstünüzde çıkan bildirimlerle bunlardan gerçek zamanlı olarak haberdar olabileceksiniz.

Böylelikle yenialanya.com’da gün içinde yayınlanan hiçbir haberi kaçırmayacak ve güncel haberleri gerçek zamanlı olarak, siteye girmenize gerek kalmadan anlık olarak takip edebileceksiniz.

yenialanya.com bildirimler

Yeni yayınlanan yenialanya.com haberleri ile ilgili bildirimler almak istiyorsanız tarayıcınızdan bir kez yenialanya.com adresine girdikten sonra çıkan uyarı kutusundan “bildirimlere izin ver”i seçmeniz gerekiyor. Bu seçeneği aktive ettikten sonra artık hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan yeni haber yayınlandığında yenialanya.com bildirimleri masaüstünüze gelmeye başlıyor.
 

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472