Söz taraftarda – 5

Alanyaspor taraftarlarının Facebook ve Twitter görüşlerine altı gün boyunca yapılan yorum sırasına göre devam ettik. Ben ve gazetem buna elçilik yaparak görevimizi yaptık. Şimdi sıra sorunların ayrı ayrı değerlendirerek bitirilmesidir. Futbol taraftarla güzeldir ve onların görüşlerine önem vermek, rahat maç izlemelerini sağlamak hepimizin görevidir.

Semih Yüksel: Maraton tribününün, hatta bütün tribünlerin sahaya yüksekliği çok fazla. Hem kapasite hem göze hoş gelen bir atmosfer için tribünler aşağı kaldırılıp genişletilmeli. İkinci olarak, tribünler TV'den çok karanlık gözüküyor, aydınlatmalar yeterli değil. Biz içindeyken fark etmiyoruz ama tribünlerin ilk birkaç basamağı hariç akşam maçlarında gözükmüyor.

Alpaslan Erşahan: Deplasman tribünü değişsin. Koltuklar değişmesin, hepsine çivi çakılsın. Millet oturmasın, takıma destek versin. Belki itici güç olurlar, takım bu coşkuyla baskılı oynayabilir.

Selahattin Uğurkutu: Ben taraftarım, çilesini de cefasını da çekerim. Yıllardır maçlara giderim. Alanyaspor’umuz Süper Lig'de. Yol, su, çamur bahane bana göre. Koskoca Galatasaray-Fenerbahçe taraftarları bile maçlara giderken sıkıntı yaşıyor, biz neden yaşamayalım? Bana göre tek sıkıntı maç sonundaki trafik akışı, başka bir sorun göremiyorum. Sonsuza dek Alanyaspor. Hep destek, tam destek.

Reis Emrah: Öncelikle taraftara söz verdiğin için teşekkür ederiz ağabey. İsteklerime ve taraftarımızın bazı şikayetlerine gelince;
1- Kombine alan kişinin ismi hangi tribünden alırsa alsın koltuğuna yazılmalı.
2- Güney Kale arkasındaki file kaldırılmalı. Sadece deplasman tribünündeki file kalmalı.
3- Stadyumda koltuklar gerçekten kirli. Her maçtan sonra veya maça 1 gün kala koltuklar yıkanmalı.
4- Deplasman tribünün yeri değişmeli. Televizyon sürekli onları çekiyor.

Adem Tunç: Hep taraftara soruyorsunuz, bir kere de yönetime sorar mısınız lütfen. ‘Bu koltukları yıllardır değiştirin’ diyor bütün taraftarlar. Ne zaman değiştirecekler? Tozu resmen üzerimize yapışıyor! Yazdığım talep değil, sizden yönetime soru şeklinde iletmenizdir sayın yönetici. Duyarlılığınız için teşekkür ederim.

Abdurrahman Tuncer: Şu yönetimi beğenmeyen de ne bileyim önceki sezonları hatırlasın derim. Gittikçe yükseldik, daha iyi adımlar attı bu takım iyice iyiye gitti ve o güzel duygular yaşadık acısı sevinciyle. Sıkıntılar elbet olur ama her şey yöneticilerde bitmez. İlçe takımıysak daha derin şeyler de olabiliyor. Eleştirmek çok kolay, önemli olan doğru eleştiri.

Burak Yaradanakul: Kapalı tribün tarafına bir tane büyük mescit gerekir.

Hasan Kısa: Ağabey senin her zaman kullandığın sözde olduğu gibi yarışan değil, yaşamaya çalışan bir takımız. Yönetim Süper Lig'de bu takımı yaşatıyor ve teşekkür ediyoruz. Ama koltukların değişmesi, sigara, güvenlikçiler, yol vb sorunlar bir türlü çözülmüyor. Sen de yazmışsın, yönetimin isteği ile bitmeyecek sorunlar da var. Niye taraftar grupları, normal taraftar, basın bir baskı oluşturmuyor. Taraftar müşteri değildir. Saygılar Reis.

Murat Parlak: Taraftarın sesine başka kulak veren de yok. Sağ ol ağabey. Bir laf vardır, göç yolda düzelir derler. İnşallah bu sorunlara kulak tıkamazlar.

- SON -

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Veysel Okşar - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.