Söz taraftarda - 3

Alanyaspor taraftarlarının görüş, öneri ve şikayetlerine kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Emre Yüksel: Koltuklar değişsin çok kötü görüntü oluşturuyor. Turuncu koltuklar bile pembe olmuş artık.
Ahmet Yıldız: Altyapı çok önemli bu sene beklenti yüksek başarılar diliyorum.
Murat Demirer: Koltuklar eski düzen lig başlamadan değiştirilmeli.
Fuat Salur: Kombine alan taraftar maç geliyor ve yerinde başkası oturuyor. Görevliye kaldırılması için talepte bulunuyorsun. Görevli ise "Herkes herkesin yerine oturmuş kimi kaldırayım" diyor. Sen de mecburen, gidiyor köşede bir yerde maçı seyretmek zorunda kalıyorsun.
Fadime Yalçın: Tuvaletlerde en azından bir iki tane alaturka normal tuvalet olsun. Güvenliklerden ricamız girişlerde bayanlara ayrı yer açılsın. Merdivenlere oturulmasına izin verilmesin. Geçen sezon güney kale arkasında çok sorun yaşandı. Kombine koltuklarına isimlerin yazılması ise en önemli ricamız.
Kerim Göksoy: Selam. Önce kombine sahiplerinin ismi yazılsın koltuklara, sonra Allah rızası için sigarasız bir bölüm yapın ben ailemle gidebileyim. Dört bir yanımda sigara içiliyor. Bu bizde bir örnek olarak yapılsın lütfen.
Tayyar Özgür: Reis benim tek ricam kombine sahiplerinin isminin koltuklara yazılması, yoksa kavga çıkıyor.
Tunahan Uludağ: Kendi bilet aldığım koltuğa oturamıyorum. Bu büyük sorun. Bir de ortadaki direkler felaket.
Hasan Yiğit: Abi aynı konu ama geçen sene kombine alanların isimleri yazılmadığından çok sorun yaşadık lütfen isim yazılsın.
Ahmet Üzüm: Otopark ve koltuk en büyük sorun. Kombinesi olanlara koltuğu teslim edilsin. Geçen yılki gibi çocuklarımla kavga değil maç izlemek istiyorum. Yeni sezonda Alanyasporumuza başarılar dilerim. Benim önerim; Veysel reis Alanyaspor'un alt yapıda oynayan minikler, gençler, maça ücretsiz servislerle getirilip aşılanmalıdır. Belli bir köşeden ücretsiz maç seyrettirilmelidir. Çocuğumuza kombine alsak da benim düşüncem.
Mustafa Yıldırım: Lütfen sezon sonu hesap makinesi ile ligde kalacak mıyız, düşecek miyiz hesabı yapmayalım. Kaç yıldır hesap yapa yapa matematik profesörü olduk. Zaten halkımız stresli ve sıkıntılı bir de Alanyaspor'un stresini sıkıntısını çekmeyelim. Teşekkür ederim.
Beytullah Değerli: Koltukların üzerinden yürünüyor ama koltuklar yaylı sistem olursa oturan olmadığı için otomatik kapanacak ve gelen temiz oturacak ve birde bu yıl Okurcalar'dan servis kaldırma imkanınız olursa süper olur. Arabası olmayıp da maça gelmek isteyenler gelemiyor.
Mevlüt Sönmez: Veysel reis koltuklar bazı stadlardaki gibi açılır kapanır olursa geçişler hem kolay olur hem de kimse başkasının koltuğuna basmaz.
Ahmet Görgülü: Stadyumda koltuk numarası arayan taraftardan geçilmiyor. Tribüne giriyor D BLOK E Sıra 23 koltuğu bulmak için eliyle önce sağdan sola sayıyor D blok buldu. Sonra aşağıdan yukarı sayıyor E buluyor, sonra soldan sağa 23 no buluyor aha buldum saydım oturacağım derken biri oturmuş bulmaca çözer gibi koltuk buluyoruz, çok basit kardeşim koltuğun kendine D blok E sıra 23. Yazılsa herkes çok basit bulur, taraftar ilgilenen yönetici arkadaş maratonda maç izlemediği için sıkıntıyı göremiyor galiba.
Cemalettin Çelik: Ben geçen yıl maça çocuğu da götürmek istedim ama maalesef passolig ve bilet istendiği için götüremedim. Yaş sınırı 10'un üzerine çıkarsa hem stad doldurulup dolu tribünde maçlar oynanır hem de çocukları spora ve futbol sevgisine araştırmış oluruz diye düşünüyorum. Başarılar saygılar Alanyaspor yönetimine.
Mehmet Mollamustafaoğlu: Benim gözümde tek sorun tribünlerin dolmaması. Takım Süper Lig'de. Bazen hala inanamıyorum buralarda olduğumuza. Tribünler dolsun tüm sorunlar çözülür.
Kerim Göksoy: Jeneratörün yeri değişsin lütfen alın rakip taraftarın oraya bir koltukta benden.
Faruk Özdemir: Koltuklara isimler yazılırsa süper olur
Fuat Salur: Park yeri diye bir şey yok. Arabanı veya motorunu nereye koyacağın belli değil. Araçlar için geliş gidiş yolları düzensiz veya yetersiz. Araçla stada gelmek çileye dönüşüyor. Alternatif yol ve park yerleri gerekiyor. Ayrıca; Oba Stadı yerine Milli Egemenlik Stadı yenileştirilip modernize edilse daha iyi olur. Hem arkadaki dekatlon olarak kullanılan alanlar değerlendirilir hem de Alanyamızın tatil bölgesi, plajları ve kalesi yayıncı kuruluş kamerası aracılığıyla gösterilir. Tanıtım olur Alanyamıza. Aynı BJK İnönü Stadı gibi...
Mustafa Ünal: Bu gün kombine aldım 750 TL verdim ama koltuğumun maça vardığımda boş olacağına dair garanti vermediler.
Yusuf Alanay: 1- Sigaraya çözüm, 2- Maraton ayağa demeyi bırakıp güzel bir şarkı yapılsın o zaman onlarda boş oturmazlar sanırsam.
Arif Alanay: Ağabey en büyük sıkıntı otopark. Kuzey kale arkası ve maraton için stadın kuzeyine otopark yapılsa çok iyi olur.
Beysat Ersoy: Veysel bey kombine alan tüm arkadaşlar yerlerine oturmak ister geçen sezon her hafta burası benim yerim kombinem var diye açıklamakla geçti isim yazarak bu sorun çözülmeli ve birde maç sonu trafik keşmekeşi nasıl çözülür bilmiyorum. Yetkililer bu konuyu da dikkate alırsa tüm taraftarlar için çok iyi olur.
Emre Yüksel: Aydınlatmalar yeterli değil. Seyirciler olsun, köşe vuruşlarının olduğu tribün kısımları olsun karanlık oluyor
Volkan Tülü: Ağabey tadilat var dediler bir değişiklik olmadı galiba stadımız güzel iyi ama kuzey kale de merdivenlere sanırım bir çare bulunamadı. Gruplar ayrı durup farklı farklı tezahüratlara giriyorlar bu sezon bir ayar çekilir mi yoksa kara düzen devam mı? Bir de bazu güvenlik görevlisi askerlerimiz taraftara davranışında da önemli bir değişiklik olacak mı? (Bazıları hakaret edip ses yükseltmeleri falan oluyor) Taraftar verdiği sözü tutuyor da yönetim de tutar mı acaba.
Mahir Arslan: Mescitte büyük sıkıntı var çok küçük güzel bir mescit yapılabilir.
Adil Demir: Tribününde sigara içilmesin koltuklara kombine alanların ismi yazılsın yeter.
Irfan Kertili: Kombine koltuklarına isimler yazılsın yeter.
Burak Tascikaran: Ağabey benim isteğim Alanyaspor Storda çocuk ürünleri yok. Ürünlere yer verilirse alıp destek sağlarız.

- DEVAMI YARIN -

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Veysel Okşar - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.