Söz taraftarda - 4

Bize ayrılan köşenin darlığı ve yorumların fazlalığı yüzünden 5 gündür taraftar görüşlerine yer vermeye devam ediyoruz.

Mesut Bağışlar: Kombine sahiplerinin isimlerinin yazılmasını istiyoruz. Her maç yer kavgasından bıktık.
Emre Selma Toprak Zeybek: Güney kale arkasındaki file tadilat yapılmadıysa büyük direkler sorun. Saha gözükmüyor, koltuklar hiç yakışmıyor Alanya’yamıza. Passolig kartlarını okumuyor cihaz çoğu zaman. Teşekkürler reis.
Yasin Çatal: Yeni sezon inşallah geçen seneden daha güzel geçer. Tek isteğim var yönetimden, lütfen stad koltuklarını yenilesin yakışmıyor. Ek olarak stadta çekirdek yasaklansın sebebi çok fazla kirletiliyor stat yazık orayı temizlemeye çalışan emekçilere.
Süleyman Tülü: Veysel ağabey her sene aynı şikayet koltuklar maç gününden önce yıkanıyor ama çam ağaçlarının poleni sapsarı yapıyor öncelikle biz taraftar olarak ney yapmalıyız bir bileti nasıl bedavaya getirmeyi değil de bilet almalıyız sonrada tüm sezon giyecek bir forma veya eşofman takımı aksamda nasıl katkıda bulunmak için uğraşsak daha iyi olur.
Tunahan Yün: Deplasman tribününün yeri değiştirilsin. Böyle deplasman tribünü tek Alanya’da var
Mustafa İnal: Öncelikle yol diyorum. Aşağıdaki oba ptt'nin girişteki yol acil genişletilmeli. Zaten yol yokuş, yolun çıkış ve inişinin aynı güzergahtan olması sıkıntı. Otopark ayrı bir konu...
Halil Ibrahim Karadağ: Deplasman tribününün yeri değiştirilse daha iyi olur.
Süleyman Çiçek: Reis kombinesini alanların isimleri yazılsın birde koltukların görünümü çok kötü
Musa Aktaş: Veysel abi eski postanenin oradan stada yeni bir yol açılsa bir tarafı giriş bir taraf çıkış olsa trafik çok sorun koltukları bir şekilde hallederiz biz Alanyaspor sevdalısıyız zaten maçlara geliriz
Ahmet Uçmaz: Millet oturmaya geldiği için herkes tutturmuş bir koltuk oturmayın destek olun bizim millet sorun olmasa da sorun yaratır zaten bence gayet güzel sorun yok.
Ahmet Görgülü: Konu 2; taraftar gruplarının bulunduğu yerde kesinlikle merdiven boşluğunun biri ya kalkmalı ya küçültüp blokları büyük tutmalı grupları bir blok da karışık tutmalı. Grupları bloklarda yan yana duran TÜRKİYE'de tek tribün Alanyaspor Tribünleri, 150 kişi 50 kişi 100 kişilik toplam 300 kişi gruplar 3 tane blok kapatıyor.
İrfan Kertili: stadyum koltuğunun tanesi 25 lira internette katlanır koltuk bence bir kampanya yapalım ''bir koltuk da sen çık'' diye yenileyelim gitsin 10 koltuk benden
Mehmet Ali Yılmaz: Veysel reis özel halk otobüslerinin sefer sayısının arttırılması ve maç günleri sefer yaparken herkesin bildiği belirli bir yerden kalksa çok güzel olur.
Ugur Yıldız: Reis Alanyaspor resmi instgram ve Facebook sayfası beni engelledi rica etsen engeli kaldırtabilirmisin.
Emre Akbaba: Mac günü stada otobüs kalksın tmm maç başlamadan kalkıyor ama maç sonu yok onun bir çaresini bulsunlar öğrenciler mahrum kalıyor.
Hasan Karaboğa: Ağabey en büyük sorun kombinelerimizi aldık ama ne olur isimlerimiz yazsınlar çünkü geçen yıl kombinemiz vardı ama her seferinde birileri gelip oturuyor çok kavga oluyor ona bir önlem alınsın lütfen.

- DEVAMI YARIN -

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Veysel Okşar - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.