Haftalık burç yorumları

Mutlu, sağlıklı, keyifli ve gönlünüzce geçireceğiniz bir hafta dileğiyle… Merhaba Sevgili Dostlar,
Yeni başlangıçlarla enerjik ve dinamik girişimlerin öne çıkacağı bir hafta bizi bekliyor. Her türlü iş ve girişim açısından olumlu olan bu hafta, yeni fikir ve görüşlere açık olmamız, yaratıcılığımızı besleyecektir. Efor ve cesaret gerektiren, girişimcilik ruhumuzu yansıtabileceğimiz işlere girişmenin tam zamanı! Motivasyonumuz yükseliyor, canlılık ve kararlılık kazanmaya başlıyoruz. İlişkilerimiz heyecanlı ve sıcak. Neşeli, güzel şeylerden konuşacak, geleceğe yönelik planlar yapacak ve hayatın keyfini çıkaracağız.
Ülkemiz açısından ise, askeri temalarda ve güvenlikle ilgili konularda aktif bir dönem içine giriyoruz.

Sevgili Koçlar, geçmişinizle bağlantınızı koparmanın artık zamanı gelmedi mi? Hayatınızdaki olumsuzlukları, sürekli görmekten ve gündeme getirmekten kaçınmanız gerekiyor. Aileniz ve arkadaşlarınızdan alacağınız yardımlar, sizi az da olsa rahatlatacak. Şanslı olacağınız bu hafta çevrenizde olup bitenlerden çok kendinize değer vereceksiniz.

Sevgili Boğalar, monotonluk size göre değil! Tamam, ama uyarıları da dikkate alarak, biraz objektif değerlendirmeler yapmaya ihtiyacınız var. İkili ilişkilerde yaşayacağınız fikir ayrılıkları, çatışmaları da beraberinde getirebilir. İnsanlarla yaşadığınız sorunların ve derin kavrayışların bu hafta iyileştirici, yapıcı etkisini görebilirsiniz. Çektiğiniz sıkıntılar olgunlaşmanızı, sabretmeyi ve tecrübe sahibi olmanızı sağlıyor. Maddi sıkıntıları aşmanız için biraz daha beklemeniz gerekebilir. Bu hafta, heyecan verici bir gelişmeyle karşılaşabilirsiniz ve bu yeni kararlar almanızı gerektirebilir. Dikkatli olmanızda fayda var.

Sevgili İkizler, sürekli geçmişi düşünmekten, sorgulamaktan ve çevrenizdeki insanlara karşı duyduğunuz güvensizlikten kurtulun. Kadere razı olmak veya şansınızı zorlamak yerine; çalışarak, sabırla istediklerinize sahip olmanız daha önemli. Zor günler yaşadınız ama hepsi geride kaldı. Hava değişimleri ile ilgili geçici sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

Sevgili Yengeçler, hayatınızdaki her şeyi planlayarak yaşayamazsınız, biraz daha esnek olmaya çalışın. Hayatın farklı ve ilginç boyutlarına da açık olun. Bir süredir yaşadığınız duygusal çalkantılar da son buluyor. Daha iyimser, güzel haberler ve günler sizi bekliyor. İş hayatınızda karşınıza çıkacak olan bazı aksilikleri, kararlılığınız ve soğukkanlılığınızla çok rahat bir şekilde aşabileceksiniz.

Sevgili Aslanlar, bir şeylere başladıktan sonra, yanlış olduğunu fark ettiğiniz şeylere devam etmek yerine, geri adım atmanız gerekir. Ne iş ne de ikili ilişkilerde yanlış olduğunu bile bile bir şeylere devam etmeyin. Çevrenizdeki insanların düzelecek telkinlerine de kulak asmayın, yoksa yine üzülen siz olacaksınız.

Sevgili Başaklar, hayatınızda beklemediğiniz farklı bir gelişme sonrası, alacağınız bir karar hayatınızı farklı bir noktaya taşıyabilir. Sürpriz yerlerden maddi kazançlar sağlamanız olası. Fakat bu kazancı değerlendirirken kararsızlık yaşamayın. İş hayatınızda yaptığınız çalışmaların takdir edilmesi sonrası, uzun süredir dile getiremediğiniz isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat.

Sevgili Teraziler, yenilenmeye ihtiyacınız var. Geçmişte olan her şeyi geride bırakmanın zamanı geldi de geçiyor. İmkânları ve fırsatları değerlendirin. Üzüntülerinizden, sıkıntılarınızdan ancak böyle kurtulabilirsiniz. Yapacağınız işlerde tek başınıza hareket etmeniz, olumsuzlukları ve eksiklikleri görmenizi sağlayacaktır. Elinize ekstra paralar geçebilir. Yeni gelişmeler ve düşünceleriniz, sizi daha kontrollü davranmaya zorlayacak. İkili ilişkilerde, sürprizlere hazırlıklı olun.

Sevgili Akrepler, duygusal konularda yaşadığınız sıkıntılardan sonra, nihayet kendinizi güvende ve rahat hissedeceksiniz. Fakat hem maddi beklentilerinizde, hem de ikili ilişkilerinizde beklentilerinizi azaltmanız, sizin daha mutlu olmanızı sağlayacaktır. İş hayatınızda ise her şeyi sizin yapmanız gerekmiyor, biraz daha esnek olun. Para kazanırken yaptığınız planları ve istikrarı, keşke harcarken de gösterebilseniz. Harcamalarınıza dikkat…

Sevgili Yaylar, bir süredir sizi üzen ailevi sorunlardan uzaklaşacağınız ve rahatlayacağınız bir dönem sizi bekliyor. İlişkinizin istediğiniz gibi devam etmemesi sizin suçunuz değil. Artık daha sosyal olmalısınız; fakat bunu yaparken çevrenizden beklentilerinizi de her alanda azaltın. İkili ilişkilerde sürprizlere açık olun. Sorumluluklarınızın farkındasınız. İş hayatınızda da sevilen ve başarılı birisiniz.

Sevgili Oğlaklar, bütçenizdeki dengesizliklere dikkat. Yakın çevrenizdeki maddi çıkar sağlama amaçlı yakınlaşmalar, sizi üzebilir. İkili ilişkilerinizde bir süredir devam eden, iki tarafı da yıpratan dönem bitmek üzere. Sakin ve huzurlu günler yakında. İş hayatınızda yaşadığınız kişisel sorunlar sizi fazlası ile etkiliyor. Geçmişi dünde, geleceği de yarında bırakın biraz.

Sevgili Kovalar, eğer yalnızsanız bugüne dek fark etmediğiniz, tahmin etmediğiniz birinin sizden hoşlandığını anlayarak, bu durumdan hoşnut olabilirsiniz. Beraberliği olan Kovaları, sevgilisinden gelecek olan üzerinde düşünülmüş, güzel bir sürpriz bekliyor. İş yerinizde yaşanacak bir gelişme, sizi de uzun vadede ilgilendireceğinden dikkat etmenizde yarar var. Maddi konularda dikkatli olun.

Sevgili Balıklar, sıkıntılar artık son buluyor. Özellikle maddi konularda sürpriz bir durumla karşılaşabilir, kendiniz için olumlu kararlar alabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi ortaya çıkarmak ve rahatlamak için değişik aktiviteler içerisine girmek isteyebilirsiniz. Yaratıcı bir ortam içine gireceksiniz. Düşüncelerinizdeki hareketlilik, daha fazla yorgun olmanızı sağlıyor. Beslenmenize dikkat etmelisiniz.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Ayla Şahin - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Bugün son iki aday kalsa Erdoğan'ı mı Yavaş'ı mı seçersiniz?