banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Paris Hilton'dan Türkiye mesajı: Hepinizi seviyorum

Antalya’da gerçekleştirilecek Dosso Dossi Fashion Show’un yıldızı Paris Hilton’dan mesaj geldi. Türkiye’nin en büyük moda şovunun baş mankeni olan sosyetik güzel, önceki gün sosyal medya hesaplarından "Hepinizi seviyorum" şeklinde bir mesaj paylaştı.

MAGAZİN 26.05.2018, 11:21 Ceren Şahin
Paris Hilton'dan Türkiye mesajı: Hepinizi seviyorum
banner404

HİLTON otellerinin varisi olan Paris Hilton, Türkçe olarak “Merhaba Türkiye” diyerek başladığı ve İngilizce devam ettiği mesajında, “Merhaba Turkiye! Can't wait to see you all at the Dosso Dossi Fashion Show and Land of Legends Show in Antalya on the 10th of June! Love you all!” ifadelerini kullandı.

(Merhaba Türkiye, 10 Haziran'da Land of Legends ve Dosso Dossi Fashion Show’un muhteşem şovunda görüşmek üzere, hepinizi seviyorum.)

Mesajıyla birlikte özel tasarım bir görsel de paylaşan sosyetik güzelin instagram hesabında yaklaşık 8 milyon 700 bin, Facebook hesabında ise 7 milyon 500 bin takipçisi bulunuyor. Hilton’un “Merhaba Türkiye” diyerek başladığı mesajı kısa sürede yoğun ilgi gördü ve binlerce beğeni aldı.

Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, 'Merhaba Türkiye' geleneğini Paris Hilton’la devam ettirdiklerini söyledi. Türkiye’nin en büyük moda şovunu gerçekleştirirken Antalya merkezli olarak Türkiye’nin tanıtımına da katkı sağladıklarını belirten Hikmet Eraslan, “Dünyanın en ünlü top modellerini ülkemizde ağırladık. Bu isimler şovumuza katılmadan önce mutlaka Türkçe olarak ‘Merhaba Türkiye’ mesajını sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar. Bunu sözleşmelerimizin öncelikli maddeleri arasına koyuyoruz. Güzel ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Dosso Dossi Fashion Show ve The Land of Legends ortaklığında 10 Haziran’da Antalya’da gerçekleştirilecek büyük şovda Paris Hilton’a Türkiye’den ünlü isimler de eşlik edecek. Çağla Şıkel, Deniz Akkaya, Demet Şener, Şebnem Schaefer ve Özge Ulusoy, Paris Hilton ile aynı podyumda yürüyecek.

Yorumlar (0)