Murat Başoğlu: Hepsinden hesap soracağım

Yeğeni ile 'uygunsuz ilişki' yaşadığı iddiasıyla 'hayasızca davranışta bulunmak' suçlamasıyla yargılandığı davadan beraat eden sunucu Murat Başoğlu, “Hepsinden hesap soracağım” dedi.

Murat Başoğlu: Hepsinden hesap soracağım
banner404

BAŞOĞLU, İstanbul’da bir eğlence mekânının çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başoğlu’nun ifadeleri şöyle: "Bazı haddini bilmeyenler adam öldürmeyi sinek öldürmek zannediyorlar. Allah'a şükür kimse öyle bir şeye cesaret edemez. Benim adım Murat Başoğlu.

'BASTIĞIM YERDE İZ BIRAKIRIM'

Ben bastığım yerde ayağımın izini bırakırım. O yüzden herkes aklını başına devşirecek. Her kötü olayın bir iyi sonucu vardır. Önemli olan benim bunlardan ne ders çıkardığımdır. Ben bunlardan çok güzel dersler çıkardım.

'UYKULARI KAÇSIN İSTİYORUM'

Allah'ıma şükür beni çok seven insanlar olduğunu gördüm. Düşmanlarımı da gördüm. Görmedim değil. Onlardan da hesap soracağım. Benim adım Murat Başoğlu. Öyle kimseden hesap sormaz zannetmesinler. Hepsinden hesap soracağım. Uykuları kaçsın istiyorum çünkü.

EKRANLARA DÖNÜCEK

Ekranlara da döneceğiz Allah nasip ederse. Ayrıca Bodrum'da çok güzel projelerimiz var. Hayatımızda hepimiz kötü şeyler yaşıyoruz. Ben de bazı kötü şeyler yaşadım. Ama hepsini atlattım."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479