Kızı olduğu söylenen isim, tartışmalara noktayı koydu

71 yaşında hayatını kaybeden ünlü oyuncu Ercan Yazgan'ın kızı olduğu haberlerine açıklık getiren Billur Yazgan, "Herkes gibi kendisini ben de severdim. Ancak Ercan Yazgan babam değildir" dedi

Kızı olduğu söylenen isim, tartışmalara noktayı koydu
banner404

GEÇEN hafta felç geçirerek hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu Ercan Yazgan, 71 yaşında hayatını kaybetti. "Acemi Cadı" dizisindeki rolüyle tanınan Billur Yazgan'ın ünlü oyuncunun kızı olduğu iddiaları yıllardır gündemde... Billur Yazgan bugün bu haberlere son noktayı koydu.

"HERKES GİBİ BEN DE SEVERDİM"

Billur Yazgan, bugün sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı: "Bugün çok değerli ve hepimizin çok sevdiği bir sanatçı olan Ercan Yazgan'ı kaybettik. Herkes gibi ben de çok severdim ve çok üzüldüm. Hepimizin başı sağolsun! Ama basında benim Ercan Yazgan'ın kızı olduğuma dair hatalı bir bilgi dolaşıyor.

"ERCAN YAZGAN BABAM DEĞİLDİR"

Ama bu durum sadece zamanında verdiğim bir röportajda soyadı benzerliğinden faydalanarak tamamen yalan haber yapan kendini bilmez bir gazeteciden kaynaklanmaktadır. Ercan Yazgan babam değildir. Allah rahmet eylesin, gerçek çocuklarına ,ailesine ve sevenlerine Allah sabır versin!"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472