banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Kıvanç Tatlıtuğ ölümden döndü

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra deniz tutkusuyla da bilinen Kıvanç Tatlıtuğ, ölümün kıyısından döndü. Yeni aldığı motor yat teknesiyle Ege'de mavi tura çıkan Tatlıtuğ'un Yunanistan tatili öncesinde büyük bir kaza atlattığı ortaya çıktı

MAGAZİN 11.08.2017, 11:18
Kıvanç Tatlıtuğ ölümden döndü
banner404

YUNANİSTAN seyahatinden hemen önce rotasını Turgutreis'e çeviren oyuncu, marinadan ayrılacağı sırada çöpleri atmak istedi.

MÜRETTEBAT HEMEN SUYA ATLADI

Tatlıtuğ, çöp poşetini karadaki arkadaşına uzatıp "Şunu atabilir misin?" dediği sırada kaptan, lüks teknenin gazına yüklendi.

Teknenin hareket etmesiyle dengesini kaybeden ünlü oyuncu, denize düştü. Pervanenin hemen önüne düşen Kıvanç Tatlıtuğ'un ardından mürettebatta da oyuncuyu kurtarmak için suya atladı.

Aynı zamanda profesyonel dalgıç ve kaptan olan Tatlıtuğ, kazadan yara almadan kurtuldu. Eşinin denize düştüğünü gören Başak Dizer ise korku dolu anlar yaşadı.

Kaza sonrası 4 günlük Yunanistan turuna çıkan Tatlıtuğ, önceki gün teknesini Turgutreis marinaya çekip İstanbul'a döndü.

Oyuncunun eşi Başak Dizer'le yaptığı rüya tatilde ölümden dönmesi ise "Kıvanç'ın verilmiş sadakası varmış" dedirtti.

Öyle ki Turgutreis marinada yaşanan olaya tanık olan bir kaptan "Ünlü oyuncu, 1 metre geriye düşseydi motor yatın pervanesi kapardı" diyerek Tatlıtuğ'un paramparça olabileceğini belirtti.

BAŞAK PANİK YAPTI

Dizer, korku dolu gözlerle teknede eşinin sudan çıkmasını bekledi. Ucuz kurtulan Tatlıtuğ, Dizer'e sarılıp onu sakinleştirdi.

Yorumlar (0)