Kanal yönetimi affetmedi! Mehmet Ali Erbil'i kovdular

Çekimler sırasında bir asistan kıza sürekli mesaj attığı öne sürülen Mehmet Ali Erbil, yeniden ekranlara dönen Türk Malı dizisinden kovuldu. Erbil'in yerine Hamdi Alkan getirildi

Kanal yönetimi affetmedi! Mehmet Ali Erbil'i kovdular
banner404

TÜRK televizyonunun ve sinemasının önemli isimlerinden  Mehmet Ali Erbil'in yeniden ekranlara dönen  Türk Malı dizisinden kovulduğu iddia edildi.  Erbil'in yerine gelen isimse  Hamdi Alkan oldu.  Erbil'in kovulma nedeniyse, çekimler sırasında dizide çalışan bir asistan kıza sürekli olarak mesaj atması.

ASİSTAN KIZDAN KARŞILIK ALAMADI

Uçankuş'ta yer alan habere göre,  Mehmet Ali Erbil çekimler sırasında bir asistan kıza sürekli mesaj atmaya başladı. Ancak bu mesajlarına bir türlü karşılık alamadı.

"BU KIZI İŞTEN KOVUN"

Kulislerde dolaşan iddiaya göre bu duruma bozulan  Mehmet Ali Erbil dizi yöneticilerine gidip "Bu kızı işten kovun" diye tutturdu. Ancak  Mehmet Ali Erbil'in bu çıkışı ters tepti ve yapım şirketi bunu yapamayacaklarını söyledi.

ERBİL'İN İŞİNE SON VERDİLER

Bunun üzerine kesin bir tavır koyan Süreç Film yöneticileri  Star Tv yönetimini arayarak durumu aktardılar. Oradan da onay gelince Süreç Film apar topar  Mehmet Ali Erbil'in işine son verdi. Hatta, yine aynı kanalda yayınlanan Çarkıfelek'in de yayından kaldırılacağı iddia ediliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479