banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Hakan Altun coşturdu

Alanya'da uzun zamandır beklenen Hakan Altun konseri, Ramazan Bayramı’nın 1’inci günü Ulaş Emirgan Restoran’da gerçekleştirildi

MAGAZİN 31.07.2014, 14:53 31.07.2014, 13:57
Hakan Altun coşturdu
banner404
ULAŞ Emirgan Restoran’ın muhteşem manzarasında gerçekleştirilen konsere çok sayıda Hakan Altun hayranı katıldı. Havai fişekler eşliğinde sahneye çıkan ünlü sanatçı Hakan Altun, açık alanda kendisini dinlemeye gelen yaklaşık 500 kişiye eğlenceli bir gece yaşattı. Konserine 'Telefonun Başında' adlı sevilen şarkısıyla başlayan Altun hayranlarını, "Alanya'da tatil yapan herkese saygılar, sevgiler olsun" diye selamlayarak ardından bayramlarını kutladı.  
‘BUNALIM ADAM DEĞİLİM’
Zaman zaman hayranlarıyla sohbet eden Altun, daha çok slov şarkı söylediği için herkesin kendisini 'bunalım adam' zannettiğini söyledi. Slov şarkıları sevdiğini anlatan Altun, "Düşünülenin aksine hayata çok güzel bakan, hayatı seven bir adamım. Slov şarkıları daha çok seviyorum" dedi. Şarkılara zaman zaman eşlik eden hayranları, eğlenceli geçen konser sonunda Altun'u ayakta alkışlayarak ünlü sanatçıyla hatıra fotoğrafları çektirdi. Ulaş Emirgan Restoran, konser sonunda her zaman olduğu gibi müdavimlerinden tam not almayı başardı.
Yorumlar (0)