Evlenip anne oldu, mankenliğe döndü

Antalya'da podyumlara evlilik arası veren, ardından anne olan Bengi Aktürk, mankenliğe dönme kararı aldı. Moda çekimlerine katılan Aktürk, uzun süre sonra objektif karşısına geçmenin mutluluğunu yaşadı.

Evlenip anne oldu, mankenliğe döndü
banner404

BİR mayo markasının katalog çekimlerine katılan Aktürk, mesleğine geri döndüğü için çok mutlu olduğunu söyledi. Sürekli spor yaptığını ve görünümüne dikkat ettiğini belirten Aktürk, "Kızım kariyerime asla engel değil. Eşim beni destekliyor" dedi.

Emy Organizasyon & Ajans'ın ilkini gerçekleştirdiği Antalya Fashion Week Moda Günleri'nde podyuma çıkan, ardından arka arkaya moda ve katalog çekimlerine katılan Bengi Aktürk, 24 saatin kendisine yetmediğini anlattı. Aktürk, "Zamanımın çoğunluğu kızımla birlikte geçiyor. İşlerimizi kızıma göre ayarlıyorum. Bir sorun yaşamıyorum" diye konuştu. Ajans sahibi Eda Meltem Yılmaz ise başarılı mankenin tekrar kadrosunda olmasından dolayı mutlu olduğunu söyleyerek, "Çok disiplinli ve işine aşık bir model. Bengi'nin istediği takdirde başaramayacağı hiçbir şey yok" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479