banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Bozcaada ruhları müzikle tamir edecek!

“Tamirane On An Island”, bu sene de Kuzey Ege’nin en güzeli Bozcaada’da, Indie müziğin en iyi isimleriyle, eşsiz bir doğada, %100 müzik tutkunlarını bir araya getiriyor

MAGAZİN 10.08.2017, 15:52
Bozcaada ruhları müzikle tamir edecek!
banner404

KKTC, FETÖ,Adanın en güzel zamanlarından birinde, bağ bozumu döneminde bozcaada’nın Ayazma Koyu’ndaki Tarihi Manastır’ın bahçesine yerleşecek olan Tamirane, 3-4-5 Eylül 2017 tarihlerinde müzik ve doğa severleri önemli müzisyenler ve Tamirane lezzetleriyle Bozcaada’nın benzersiz atmosferinde bir araya getiriyor.

Ayazma Koyu’ndaki Tarihi Manastır’ın bahçesinde asırlık ağaçlar altında, ada kokuları içinde ve epik bir manzaraya karşı kurulacak olan samimi sahnede; Büyük Ev Ablukada, Lara Di Lara, ceylan ertem feat. Cenk Erdoğan, Gaye Su Akyol, Peyk ve Lahza, dinlemeye doyamacağınız müzikleriyle sahne alıyor. Konserler öncesi ve sonrasında ise müzikler, dj setleriyle müzikolog Murat Meriç, Alican Tezer, Muhsin Akgün ve Özerbey’e emanet. 

“Tamirane On An Island Vol.2” / 3-4-5 Eylül 2017 / Bozcaada Program

3 Eylül’de Peyk ve Büyük Ev Ablukada Aynı Sahnede! 

Yıllardır dinlemekten büyük keyif aldığımız alternatif müziğin öncülerinden ve “Don Kafa”, “Halim Yok” gibi şarkıların yaratıcısı Peyk, akustik performanslarıyla ortaya çıkıp elektronik müzikle yoluna devam eden ve sahne performanslarıyla geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Büyük Ev Ablukada, en sevilen şarkılarından oluşan akustik performansıyla aynı sahneyi paylaşıyor! Konserler öncesinde ve sonrasında ise 45’lik setleriyle nostalji uzmanı Murat Meriç ve Muhsin Akgün’ün setleri var. Kaçmaz! 

3 Eylül 2017 
18:00 – Muhsin Akgün  
20.00 – PEYK
22.00 – BÜYÜK EV ABLUKADA (Akustik)
23.30 – Murat Meriç 

4 Eylül’de Lara Di Lara ve Gaye Su Akyol Peş Peşe! 

Dingin yorumuyla insanın içindeki umudu yeşerten alternatif müziğin en özel isimlerinden Lara Di Lara ve “Develerle Yaşıyorum”, “Biliyorum” gibi nice şarkısını üstü üste defalarca dinleyip, sesine ve kendisine hayran kaldığımız Gaye Su Akyol, peş peşe Tamirane On An Island sahnesinde! Müzik üstadı Alican Tezer ve sonrasında da müzikolog Murat Meriç’in enfes setleri de akşamın eğlence ve keyfini katlıyor!

4 Eylül 2017
18:00 – Alican Tezer
20.00 – LARA Dİ LARA
22.00 – GAYE SU AKYOL
23.30 – Murat Meriç 

5 Eylül’de Usta Müzisyenler Aynı Sahnede! 

 “El Adamı”, “Uçurtma”, “Efsunlu Dünya” gibi şarkıları, sesi ve sahnedeki performansıyla gönlümüzde taht kuran Ceylan Ertem feat. Cenk Erdoğan konseri, Tamirane On An Island sahnesinden Bozcaada’nın eşsiz atmosferinde yankılanıyor. Öncesinde, Cenk Erdoğan ve Mehmet İkiz’in bugüne kadar en iyi müzik projelerinin arasında yer alan ve büyülü bir müzikal çizgiye sahip Lahza Duo, ilham dolu performansı ile sahnede. Konserler öncesi ve sonrasında ise Özerbey ve “Turkish Funk” setleriyle bilinen Murat Meriç ilham seviyesini yükseltiyor! 

5 Eylül 2017
18:00 – Özerbey
20.00 – LAHZA
22.00 – CEYLAN ERTEM feat. CENK ERDOĞAN
23.30 – Murat Meriç

Yorumlar (0)