Alanyalı sanatçı Deniz Seki'den ünlü şarkıcıya tecavüz suçlaması!

Alanyalı sanatçı Deniz Seki, Hayat İki Bilet adlı şarkısını kendisinden izinsiz olarak TV kanallarında seslendiren Azeri şarkıcı Saide Dadaşova'yı savcılığa şikayet etti. Ünlü şarkıcı, şikayet dilekçesinde şarkısının habersiz kullanılmasıyla manevi haklarına tecavüz edildiğini ifade etti

Alanyalı sanatçı Deniz Seki'den ünlü şarkıcıya tecavüz suçlaması!
banner404

DENİZ Seki, Hayat İki Bilet adlı şarkısını kendisinden izinsiz olarak TV kanallarında seslendiren Azeri şarkıcı Saide Dadaşova'yı savcılığa şikayet etti. Ünlü şarkıcı, şikayet dilekçesinde şarkısının habersiz kullanılmasıyla manevi haklarına tecavüz edildiğini ifade etti.
TAKİPSİZLİK KARARI
Soruşturma başlatan İstanbul Fikri Sinai Soruşturma Bürosu, Dadaşova'nın şarkıyı ARB isimli Azeri kanalında söylediğini tespit etti. Ancak savcılık, Seki'nin mahkemeye başvurması gerektiğini ve bu suçun cezai bir yaptırımı olmadığını belirtti. Soruşturma takipsizlikle sonuçlandı.
"AŞK, GİRDAP GİBİ KENDİNE ÇEKER"
Öte yandan Deniz Seki, geçtiğimiz günlerde bir dergi için aşka dair duygularını kaleme aldı. Seki, "Aşk sizi girdap gibi kendine çeker. Sezen Aksu'nun dediği gibi, 'kalbi olanlar kurtulamaz aşktan'... O seven kalbi de öyle kolay kolay susturamazsınız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 00:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479