banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

'Alanya' fotoğrafları yarışacak

Alanya Belediyesi’nin desteğiyle Uluslararası Alanya Turizm Sanat Festivali kapsamında düzenlenen Alanya Ulusal Fotoğraf Yarışması başvuruları başladı

KÜLTÜR-SANAT 28.05.2018, 21:51 Enes Subaşı
'Alanya' fotoğrafları yarışacak
banner404

BU yıl 25-27 Haziran tarihleri arasında yapılması planlanan 18. Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali çerçevesinde düzenlenecek olan “14. Alanya Ulusal Fotoğraf Yarışması”nın son katılım tarihi 15 Haziran 2018 olarak belirlendi. Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu'nun (TFSF) onayladığı yarışmaya, Türkiye’nin her yerinden çok sayıda fotoğraf sanatçısı ilgi gösteriyor. 
YARIŞMADA ALANYA FOTOĞRAFLANACAK
Küratörlüğünü Alanya Fotoğraf Sanatçıları Kulübü'nün (AFSAK) yaptığı 14. Alanya Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda sanatın bütün dallarında olduğu gibi, fotoğraf sanatına da katkı sağlayan Alanya Belediyesi, bu yarışmayı öncekilerden farklı bir anlayış ve biçimde düzenliyor. Konularını Alanya’da turizm, Alanya’da tarih ve kültür, Alanya’da doğa olmak üzere 3 temada toplayan Alanya Belediyesi, bu doğrultuda fotoğraf sanatının gelişmesine katkıda bulunmayı, fotoğraf ve fotoğrafçı arasındaki ilişkinin niteliğini güçlendirmeyi ve bir anlamda da fotoğrafçıları ödüllendirmeyi amaçlıyor. Yarışmaya başvurular Alanya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapılabilecek. 

Yorumlar (0)