Alanya'da farklı bir etkinlik daha: Süslü bisikletler

Alanya sokakları bugün rengarenk olacak. Süslü bisikletler, rengarenk giyinmiş ve makyaj yapmış kadınlar pedal çevirerek Alanya sokaklarında dolaşacak

Alanya'da farklı bir etkinlik daha: Süslü bisikletler
banner404

ALANYA'DA yarın şık kadınların süslü bisikletleriyle katılacağı tur düzenleniyor. Etkinliğin sorumlusu Ahmet Uçankuş, yaptığı açıklamada, "Alanya'da ilk kez böyle bir etkinlik gerçekleşiyor. 24 Eylül 2017 Pazar günü bisiklet sevdalılarıyla buluşacağız. Konseptimiz şık ve renkli elbiseler, bakımlı saçlar, şapkalar, makyaj ve en önemlisi etkinliği festival havasına sokacak olan süslenmiş bisikletler. Hanımların eşleri ya da arkadaşları da katılabilir ancak erkeklerde gömlek zorunluluğu var. Kravat, papyon ya da şapka aksesuar olarak kullanılabilir. Etkinlik, çalışan hanımların ve ev hanımlarının bisiklete binmelerini teşvik amaçlı olduğu için bir taraftan spor yaparken bir taraftan da ekonomi yapacağız. Ayrıca, edinilecek bilinçle Alanya trafiğine de pozitif katkımız olacak. Sosyal medyada yoğun ilgiyle karşılanan etkinlik Alanya Mola Kavşağı Meydanı'nda 17.00'da başlayacak. Etkinliğin devamlılığı durumunda festivale dönüştürmeyi planlıyoruz. Haydi hanımlar bisikletlerimizi süslemeye başlayalım meydanda buluşmak üzere" diyerek kadınları etkinliğe davet etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2017, 10:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zihni UKRALANYAYLA
Zihni UKRALANYAYLA - 13 ay Önce

Ulasimda tehlike sacan siyah & beyaz beyinlere ragmen pedallerin renklenmesi cok hos. 2009'da birakabildiysem yerkuremizin mavi & yesil izleri uzerinde !

Rumuz
Rumuz - 13 ay Önce

Alanya'nın İzmir'i örnek alması güzel

SIRADAKİ HABER

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472

banner479