Gül ailesinden deneme sürüşü

Bugüne kadar ilçedeki 3 bin 835 çocuğu bisiklete kavuşturan Kemer Belediyesi, bu eğitim yılında da 519 öğrenciye bisiklet hediye edecek. Öğrencilere dağıtılacak bisikletlerin tanıtımını yapan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve eşi Neşe Gül, kızları Lavin ile birlikte deneme sürüşü yaptı.

Gül ailesinden deneme sürüşü
banner404

KEMER Belediyesi, 4 yıldır devam ettirdiği 'Bisikletsiz Çocuk Kalmasın Projesi' kapsamında bugüne kadar 3 bin 835 öğrenciye bisiklet hediye etti. Bu yıl da ilçede bulunan 8 ayrı ortaokulda yapılacak törenlerle tüm 6'ncı sınıf öğrencilerine bisiklet verilecek.

GÜL ÇİFTİ BİSİKLETLERİ TANITTI

Yeni eğitim öğretim yılı açılır açılmaz 519 öğrenciye hediye edilecek bisikletlerin tanıtımını Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile eşi Neşe Gül yaptı. Gül çifti kızları Lavin ile birlikte deneme sürüşü de gerçekleştirdi.

'ÖĞRENCİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN'

Çocukların hem okula ulaşımını, hem spor yapmalarını, hem de doğa dostu bir nesil olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla bu projeyi hayata geçirdiklerini kaydeden Başkan Mustafa Gül, "Eşim Neşe Hanım ile birlikte bisiklete binerek hemşehrilerimize örnek olmak istiyoruz. Bu eğitim öğretim yılında 6 sınıfta okuyan 519 öğrencimize bisiklet hediye edeceğiz. Çocuklarımızın bisikletleri şimdiden hayırlı olsun" dedi.

'KASKINIZI TAKMAYI UNUTMAYIN'

Neşe Gül de "Sağlıklı yaşam için hareket çok önemli. Çeşitli kurslar ile Kemer'de hanımları harekete yönlendiriyoruz. Hediye ettiğimiz bisikletlerle de çocuklarımızı spor yapmaya teşvik ediyoruz. Bisikletlerin öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Çocuklarımızdan ricamız mutlaka trafik kurallarına uysunlar ve kasklarını takmadan bisiklete binmesinler" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479