Başkan Gül: Eğitimin emrindeyiz

Kemer Belediyesi, yeni eğitim öğretim yılı öncesinde ilçedeki okulların boya, temizlik, bakım ve tadilat işlerini üstlendi. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, "Tüm personelimizle eğitimin emrindeyiz" dedi.

Başkan Gül: Eğitimin emrindeyiz
banner404

HER eğitim öğretim yılında öğrencilere bisiklet, tablet hediye eden, sıra ve bilgisayar gibi eksiklerini gideren ve okulların tadilat, tamirat, boyama ve bahçe bakım işlerini üstlenen Kemer Belediyesi'nin, 2018- 2019 eğitim öğretim yılında da eğitime desteklerine devam edecek.

İLÇEDEKİ OKULLAR BOYANDI
Kemer Belediyesi, yeni eğitim öğretim yılı öncesinde Göynük Fen Lisesi, Kemer Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi, Kemer Merkez İlkokulu, Hacı Mehmet Saygan Ortaokulu, Rukiye Koç Ortaokulu ve Arslanbucak Anaokulu'nun boyama işlerini üstlendi. Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün talebiyle gerçekleştirilen boyama işlemleri tamamlanarak okullar eğitime hazır hale getirildi.

TEMİZLİK VE PEYZAJ DÜZENLEMESİ
Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ise gelecek hafta başlayacak olan yeni eğitim yılı öncesi okul bahçelerinde temizlik çalışması yaparak öğrenciler ve öğretmenler için ferah bir ortam hazırladı. Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de okulların bahçelerinde çim biçme çalışması yaparken ağaçların tehlike oluşturan dallarını da budadı. Ayrıca okul bahçelerinde peyzaj çalışmaları da yapıldı. Bütün bu işlemler bittikten sonra tüm okul bahçeleri basınçlı suyla köşe bucak yıkandı.

'EĞİTİME DESTEĞE HER ZAMAN HAZIRIZ'
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, sosyal belediyecilikte bir marka haline geldiklerini vurgularken, "Tüm personelimizle eğitimin emrindeyiz. Çünkü güzel bir gelecek kurmamız için çocuklarımızın eğitimi çok önemli. Öğrencilerimize tablet bilgisayar ve bisiklet dağıtımına bu yıl da devam edeceğiz. Okullarımızın boyası, tadilatı, bakımı ve bahçe düzenlemesi gibi çalışmalar da ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Yeni eğitim yılı şimdiden hayırlı olsun. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479