İYİ'ler buluştu

GEÇTİĞİMİZ Çarşamba günü saat 18.00'de Belediye Kültür Sarayı'nda İYİ Parti’nin Alanya yönetim kurulunun halka tanıtım programı vardı. Toplantıyı baştan sona izledim. Tek kelime ile toplantı gayet muhteşemdi.

65 kişilik yönetim kurulu üyeleri alfabetik sıraya göre tek tek okunup salondakileri selamladı.

     Yönetim kurulu üyeleri bence Alanya'mızda bir ilk. Çünkü meslek ve eğitim durumlarına baktığımızda bana hak vermemeniz mümkün değil. Doktorundan, mühendisine, emekli askerine, mimarına, eczacısına, işadamına vs. her meslekten insanı gördüm. Bir başka önemli ayrıntı ise çoğunun üniversite eğitimli olmasıdır. Ayrıca ilçe yönetiminde yer alanlardan 13 bayan olması da çok dikkatimi çekti.

     Haklı olarak soranlarınız olacak, bu kadro İlçe Başkanı Yücel Apaydın başkanlığında ne yapar diye. Bence hiç yabana atmamak gerekir, çok ama çok şey yapar. İYİ Parti Alanya'da "Ben de varım" dedi, hem de okkalı bir şekilde. Bunun ispatı 1 Nisan'da bir çok özel araçlarıyla gidenler hariç Alanya'dan dolu 5 otobüsün Ankara’ya partinin kurultayına katılmasıdır. Gür bir şekilde "Alanya'da artık İYİ Parti de gerçekten varmış" demenin tescili ve ispatı geçtiğimiz Çarşamba günkü toplantıdır. Fazla söze gerek yok, deyim yerindeyse hedef on ikiden vurulmuştur demek az bile.

     İYİ Parti sadece Alanya'da değil tüm Türkiye'de vardır. Bazılarının uykularının kaçması boşuna değildir. İşte bu yüzden hakaret ve asılsız iftiralara maruz kalmaktadır. Ama böyle gayri ahlaki yol ve yöntemlere başvuranları gayet iyi tanıyoruz. Mertçe değil de namertçe siyaset yapanların hiç kuşkunuz olmasın iplikleri pazara çıkarılacak. Temennim artık bunların bırakılması ve kaliteli siyaset yapılmasıdır. Lütfen madem bu işi yapıyorsanız devlet adamı vasıfları ile hareket edin ve konuşun. İşte hep şikayetçi olduğum bu durum hiç kuşkunuz olmasın İYİ Parti’nin sağduyulu Genel Başkanı Hanımefendi ve çalışma arkadaşları ile en basitinden parti üyesi ve gönüllüleri de dahil bu kadro ile yapılacaktır. Lütfen kalite diyorum. Emin olunuz Türk siyasetine kalite İYİ Parti sayesinde gelecektir.

     Evet sevgili okuyucular, Alanya siyasetinde İYİ Parti yerini almıştır. Bundan sonra İlçe Başkanı Yücel Apaydın yönetiminde çalışmalar başlayacaktır. Kendilerine düşen görevleri başarı ile yapacaklarından emin olabilirsiniz. Bu arada güzel bir sunuculuk yapan, aynı zamanda ilçe yönetiminde de yer alan, üniversite eğitimini Siyaset Bilimi’ni bitirerek tamamlayan Ecem Hacıeyüpoğlu'na da ayrıca teşekkür ediyorum. İlçe yönetiminde yer alan başta İlçe Başkanı Yücel Apaydın ve bütün yönetim kurulu üyelerini ayrı ayrı kutlayarak, başarılar diliyorum.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Mat
Mustafa Mat - 10 ay Önce

"Ülkü" rumuzlu kardeş ilgilerinize sonsuz teşekkürler. Doğru söylüyorsunuz yönetimdekilerin hepsi harika.

İyi Partili
İyi Partili - 10 ay Önce

Sayın Mustafa Mat gerçekten bu son umudumuz olan parti hakkında ne kadar güzel ve yerinde tespitleriniz var. Tek kelime harikasınız.

ülkü
ülkü - 10 ay Önce

Özellikle Ali UYSAL,Ecem hanım,Didem DİM partiye çok katkıda bulunacaktır

banner517

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479