Meteoroloji'den son dakika uyarısı!

İç Anadolu'nun kuzeyi, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Orta Karadeniz ile Afyonkarahisar ve Kütahya çevrelerinde toz taşınımının etkili olacağı tahmin ediliyor

Meteoroloji'den son dakika uyarısı!
banner404

METEOROLOJİ'DEN son dakika uyarısı. İç Anadolu'nun kuzeyi, Batı Karadeniz'in iç kesimleri,  Orta Karadeniz ile Afyonkarahisar ve Kütahya çevrelerinde toz taşınımının etkili olacağı tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, ülkenin doğusu  ile iç ve batı kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara, Ege, Batı  Akdeniz, Doğu Akdeniz'in doğusu, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz, Doğu  ve Güneydoğu Anadolu ile Nevşehir, Kırşehir, Samsun, Çorum ile Amasya  çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak ve yağışlı geçeceği  öngörülüyor. Rüzgarın, bu gece saatlerine kadar Marmara'nın batısı ile İç  Anadolu'nun doğusunda güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli (30-60  kilometre/saat) olarak esmesi bekleniyor.
 

Bu gece saatlerine kadar İç Anadolu'nun kuzeyi, Batı Karadeniz'in iç  kesimleri, Orta Karadeniz ile Afyonkarahisar ve Kütahya çevrelerinde toz  taşınımının etkili olacağı tahmin ediliyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472