• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Hemen Yanında Bitişik Düzen İnşa Edilen Apartmanın Kolonları Çatladı. Ortaya Çıkan Bu Gelişme Üzerine 5 Katlı Apartmanda Yaşayanlar Tahliye Edildi.

Hemen Yanında Bitişik Düzen İnşa Edilen Apartmanın Kolonları Çatladı. Ortaya Çıkan Bu Gelişme Üzerine 5 Katlı Apartmanda Yaşayanlar Tahliye Edildi.

Son dakika hemen yanında bitişik düzen inşa edilen apartmanın kolonları çatladı. Ortaya çıkan bu gelişme üzerine 5 katlı apartmanda yaşayanlar tahliye edildi. haberleri ve hemen yanında bitişik düzen inşa edilen apartmanın kolonları çatladı. Ortaya çıkan bu gelişme üzerine 5 katlı apartmanda yaşayanlar tahliye edildi. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. hemen yanında bitişik düzen inşa edilen apartmanın kolonları çatladı. Ortaya çıkan bu gelişme üzerine 5 katlı apartmanda yaşayanlar tahliye edildi. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Hemen Yanında Bitişik Düzen İnşa Edilen Apartmanın Kolonları Çatladı. Ortaya Çıkan Bu Gelişme Üzerine 5 Katlı Apartmanda Yaşayanlar Tahliye Edildi. Haberleri

Kabus gibi görüntü! Yıkım domino etkisi yaptı!

Avcılar'da kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılmaya başlanan binada çalışmalar sürerken, hemen yanında bitişik düzen inşa edilen apartmanın kolonları çatla...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz