• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • "halk Arasında Korku Ve Panik Yaratmak Amacıyla Silahla Tehdit" Ve "zincirleme Şekilde Silahla Tehdit" Suçlarından Toplam 18 Yıl 3 Aya Kadar Hapisle Cezalandırılması İsteniyor.

"halk Arasında Korku Ve Panik Yaratmak Amacıyla Silahla Tehdit" Ve "zincirleme Şekilde Silahla Tehdit" Suçlarından Toplam 18 Yıl 3 Aya Kadar Hapisle Cezalandırılması İsteniyor.

Son dakika "halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla silahla tehdit" ve "zincirleme şekilde silahla tehdit" suçlarından toplam 18 yıl 3 aya kadar hapisle cezalandırılması isteniyor. haberleri ve "halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla silahla tehdit" ve "zincirleme şekilde silahla tehdit" suçlarından toplam 18 yıl 3 aya kadar hapisle cezalandırılması isteniyor. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. "halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla silahla tehdit" ve "zincirleme şekilde silahla tehdit" suçlarından toplam 18 yıl 3 aya kadar hapisle cezalandırılması isteniyor. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

"halk Arasında Korku Ve Panik Yaratmak Amacıyla Silahla Tehdit" Ve "zincirleme Şekilde Silahla Tehdit" Suçlarından Toplam 18 Yıl 3 Aya Kadar Hapisle Cezalandırılması İsteniyor. Haberleri

Metroda kadın yolculara bıçak çekip hakaret eden sanığın yargılanmasına başlandı

Kadıköy-Tavşantepe metrosunda iki kadın yolcuya bıçak çekip, tehdit ve hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılan tutuklu sanık Emrah Yılmaz'ın...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz