Kötü Futbol şaşırttı | Alanyaspor çok rahat!

Süper Lig'de bugün Kasımpaşa ile deplasmanda karşılaşan Aytemiz Alanyaspor, Hajradinovic (2) ve Thelin'in golleriyle rakibine 3-0 mağlup oldu.

+18
Haber albümü için resme tıklayın

AYTEMİZ Alanyaspor, Spor Toto Süper Lig'in 39. haftasında konuk olduğu Kasımpaşa deplasmanında ummadığı bir mağlubiyet aldı. Avrupa kupalarına katılmak için beşincilik savaşı veren turuncu yeşilli ekip, Kasımpaşa'ya 3-0 yenilerek BAY geçeceği 40. hafta öncesi rakiplerine karşı avantaj kaybetti. Karşılaşmada ilk gol 36. dakikada Hajradinovic'ten geldi. 45+3'de Thelin ile farkı 2'ye çıkaran ev sahibi ekip, ilk yarıda soyunma odasına 2-0'lık üstünlükle girdi. Alanyaspor, karşılaşmanın ikinci yarısında da etkisizdi. 60. dakikadaki Kasımpaşa atağında Hajradinovic kendisinin iki, takımının ise üçüncü golüne imza atarak skoru 3-0'a taşıdı. Alanyaspor farkı azaltmak için çabalasa da sahadan farklı bir şekilde mağlup ayrıldı.

CANLI ANLATIM

Maç Tamamlandı [3-0]Hakem, maçın son düdüğünü çalıyor. Maç sonucu; Kasımpaşa: 3 - Aytemiz Alanyaspor: 0

90' Ofsayt (Kasımpaşa)Anıl Koç ofsayta yakalanıyor.
90' Engellenen Şut (Aytemiz Alanyaspor)Juanfran, rakip ceza sahasına girmeden vuruşunu yapıyor, savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.

90' Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Ceza sahasının çaprazında kazanılan serbest vuruşu Aytemiz Alanyaspor adına Steven Caulker kullanacak.
90' Oyuna Girme (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Oussama Haddadi çıkıyor ve yerine Evren Eren Elmalı oyuna giriyor.
89' Faul (Kasımpaşa)Steven Caulker, Doğucan Haspolat tarafından faulle durduruluyor. Aytemiz Alanyaspor, ceza sahasının çaprazından serbest vuruş kullanacak.

89' İsabetsiz Şut (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımından Efkan Bekiroğlu tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
89' İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımından Damian Kadzior ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
88' Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Berkan Kutlu.
88' Faul (Kasımpaşa)Damian Kadzior, Yasin Dülger tarafından faulle durdurulduğu için Aytemiz Alanyaspor serbest vuruş kullanacak.
87' Serbest Vuruş (Kasımpaşa)Kasımpaşa, Kristijan Bistrovic ile serbest vuruş kullanacak.
87' Elle Oynama (Aytemiz Alanyaspor)Hakem, Ceyhun Gülselam tarafından topa elle müdahale edildiğini işaret ediyor.
86' İsabetsiz Orta (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımından Oussama Haddadi sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
86' İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımından Efkan Bekiroğlu sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
86' İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımından Damian Kadzior sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
86' Korner (Aytemiz Alanyaspor)Damian Kadzior ile Aytemiz Alanyaspor takımı köşe vuruşu kullanacak.
84' Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Marafona.
84' Oyuna Girme (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Gilbert Koomson çıkıyor ve yerine Yasin Dülger oyuna giriyor.
84' Oyuna Girme (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımında oyuncu değişikliği; Loret Sadiku oyundan çıkarken Doğucan Haspolat oyuna giren isim.
83' Faul (Kasımpaşa)Fatih Aksoy, altıpas üzerinde Gilbert Koomson tarafından faulle durduruluyor.
83' Korner (Kasımpaşa)Haris Hajradinovic ile Kasımpaşa takımı köşe vuruşu kullanacak.

80' İsabetli Şut (Aytemiz Alanyaspor)Efkan Bekiroğlu, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şut çekiyor, kaleci Ertuğrul Taşkıran kurtarıyor.
80' İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Damian Kadzior ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
80' Korner (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor, Damian Kadzior ile köşe vuruşu kullanıyor.

79'İsabetli Şut (Aytemiz Alanyaspor)Efkan Bekiroğlu, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şut çekiyor, kaleci Ertuğrul Taşkıran kurtarıyor.

77' Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Damian Kadzior geçiyor.
76' Faul (Kasımpaşa)Tarkan Serbest – Mustafa Pektemek mücadelesinde hakem, taç çizgisine yakın bir noktada Aytemiz Alanyaspor lehine faul kararı veriyor.
76' İsabetsiz Orta (Kasımpaşa) Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Loret Sadiku ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
76' İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Sağ çaprazdan Juanfran ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
75' Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımında, ceza sahasının hemen dışında kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Juanfran.
75' Faul (Kasımpaşa)Ceza sahası yan çizgisine yakın bir noktada Fatih Aksoy, Haris Hajradinovic tarafından faule maruz kalıyor.
74' İsabetli Şut (Kasımpaşa)Ceza sahası içinde topla buluşan Gilbert Koomson, sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor, kaleci Marafona kurtarıyor.
73' Engellenen Şut (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan Juanfran tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
72' Oyuna Girme (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Tayfur Bingöl çıkıyor ve yerine Juanfran oyuna giriyor.
72' Oyuna Girme (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Adam Bareiro çıkıyor ve yerine Mustafa Pektemek oyuna giriyor.
72' Oyuna Girme (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Efecan Karaca çıkıyor ve yerine Ceyhun Gülselam oyuna giriyor.
70' İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Damian Kadzior ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
69' Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor, Tayfur Bingöl ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.
69' Faul (Kasımpaşa)Efkan Bekiroğlu, yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Kristijan Bistrovic tarafından faule maruz kalıyor.
68' İsabetli Şut (Aytemiz Alanyaspor)Davidson, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şut çekiyor, kaleci Ertuğrul Taşkıran kurtarıyor.

67'  Serbest Vuruş (Kasımpaşa)Kasımpaşa, Tarkan Serbest ile serbest vuruş kullanacak.
67' Elle Oynama (Aytemiz Alanyaspor)Adam Bareiro topa eliyle müdahale ediyor.
66' Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Efkan Bekiroğlu.
66' Faul (Kasımpaşa)Adam Bareiro, Derrick Luckassen tarafından faule maruz kalıyor.
64' Oyuna Girme (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Kevin Varga çıkıyor ve yerine Anıl Koç oyuna giriyor.
64' Oyuna Girme (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımında oyuncu değişikliği; Daniel Drinkwater oyundan çıkarken Kristijan Bistrovic oyuna giren isim.

62' Serbest Vuruş (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Ertuğrul Taşkıran.
62' Faul (Aytemiz Alanyaspor)Haris Hajradinovic, Efecan Karaca tarafından faulle durduruluyor.
61' Oyuna Girme (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Manolis Siopis çıkıyor ve yerine Damian Kadzior oyuna giriyor.

60' Kasımpaşa, Hajradinovic'in attığı golle 3-0 öne geçti.

55' Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor, Fatih Aksoy ile serbest vuruş kullanacak.
55' Faul (Kasımpaşa)Efecan Karaca, Loret Sadiku tarafından faulle durduruluyor.

51' İsabetsiz Orta (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımından Oussama Haddadi sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
50' Serbest Vuruş (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Kasımpaşa adına Loret Sadiku kullanacak.
50' Sarı Kart (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımında Manolis Siopis hakem Ali Şansalan tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
50' Faul (Aytemiz Alanyaspor)Gilbert Koomson, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Francois Moubandje tarafından faulle durduruluyor.

2.Yarı başladı.

1. Yarı Tamamlandı [2-0]Maçın ilk yarısı 2-0 sonuçlanıyor

45+3' Kasımpaşa, Thelin'in golü ile 2-0 öne geçti.

45' İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Tayfur Bingöl ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
44' İsabetli Şut (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımından Isaac Thelin tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.
44' İsabetsiz Orta (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımından Kevin Varga sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
41' Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Ceza sahasının çaprazında kazanılan serbest vuruşu Aytemiz Alanyaspor adına Francois Moubandje kullanacak.
41' Faul (Kasımpaşa)Ceza sahasının çaprazında Adam Bareiro, Derrick Luckassen tarafından faule maruz kalıyor.
40' İsabetsiz Orta (Kasımpaşa)Sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden Gilbert Koomson ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

39' Faul (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımında Gilbert Koomson faul yapıyor.
39' İsabetli Şut (Kasımpaşa)Isaac Thelin tarafından çekilen şutu, kaleci kurtarıyor.

36' Kasımpaşa, Hajradinovic'in golü ile 1-0 öne geçti.

32' İsabetsiz Şut (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Efkan Bekiroğlu tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
32' Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımının ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Efkan Bekiroğlu geçiyor.

32' Faul (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımında Florent Hadergjonaj faul yapıyor.
30' Engellenen Şut (Aytemiz Alanyaspor)Berkan Kutlu, rakip ceza sahasına girmeden vuruşunu yapıyor, savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
30' Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımının ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Steven Caulker geçiyor.
30' Faul (Kasımpaşa)Manolis Siopis, Gilbert Koomson tarafından faulle durdurulduğu için Aytemiz Alanyaspor ceza sahasının hemen dışındaki bir noktadan serbest vuruş kullanacak.

29' Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımının orta yuvarlağa yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Efecan Karaca geçiyor.
29' Faul (Kasımpaşa)Efecan Karaca, orta yuvarlağa yakın bir noktada Daniel Drinkwater tarafından faule maruz kalıyor.

27' İsabetsiz Şut (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan Berkan Kutlu tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
25' Serbest Vuruş (Kasımpaşa)Kasımpaşa, Loret Sadiku ile orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
25' Faul (Aytemiz Alanyaspor)Loret Sadiku, Berkan Kutlu tarafından faulle durdurulduğu için Kasımpaşa orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
23' Engellenen Şut (Kasımpaşa)Bu dakikada Kasımpaşa takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut defansın araya girmesi ile engelleniyor. Şutu çeken isim Isaac Thelin

20' İsabetsiz Şut (Aytemiz Alanyaspor)Bu dakikada Aytemiz Alanyaspor takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Efecan Karaca
19' İsabetsiz Orta (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımından Kevin Varga sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
18' Ofsayt (Aytemiz Alanyaspor)Rakip yarı alanın ortalarında Efecan Karaca topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.
17' İsabetsiz Orta (Kasımpaşa)Sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden Gilbert Koomson ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

15' Serbest Vuruş (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Oussama Haddadi.
14' Faul (Aytemiz Alanyaspor)Oussama Haddadi, taç çizgisine yakın bir yerde Tayfur Bingöl tarafından faulle durduruluyor.
14' Serbest Vuruş (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Ertuğrul Taşkıran geçiyor.
14' Faul (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımında Adam Bareiro faul yapıyor. Faul yapılan oyuncu Oussama Haddadi.

13' İsabetli Şut (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımından Berkan Kutlu tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.
12' İsabetsiz Orta (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımından Gilbert Koomson ceza sahası içinde sağ çaprazdan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
11' Serbest Vuruş (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Derrick Luckassen.
11' Faul (Aytemiz Alanyaspor)Haris Hajradinovic, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Efkan Bekiroğlu tarafından faulle durduruluyor.
11' Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımında, ceza sahasının hemen dışında kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Marafona.
10' Faul (Kasımpaşa)Ceza sahası yan çizgisine yakın bir noktada Manolis Siopis, Haris Hajradinovic tarafından faule maruz kalıyor.
8' İsabetsiz Orta (Kasımpaşa)Kasımpaşa takımından Florent Hadergjonaj sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
6' Oyuna Girme (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Salih Uçan çıkıyor ve yerine Davidson oyuna giriyor.
5' Ofsayt (Kasımpaşa)Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Rakip ceza sahasında ofsayta düşen oyuncu Kevin Varga
1' Maç BaşladıHakem, maçın ilk düdüğünü çalıyor ve maç başlıyor.

03 May 2021 - 16:15 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Yeni Alanya Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yeni Alanya Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

04

Nuri - Şaşırtmış! Biz şaşırmadık, kaleci Marafona bilerek goller yiyor, antrenör Çağdaş, Alanyaspor' a zarar veriyor.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 04 Mayıs 09:02
03

Alanyalı 82 - Başkanda beşincilikten ziyade bizim için ilk 10 içinde olmak önemli diyordu.Gözü aydın artık ilk 10 içinde mücadele edeceğiz.Avrupaya gidip de ne OLACAK?

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 03 Mayıs 18:09
02

Alanyalı 82 - Alanyaspor U tebrik ediyorum.Ligde beşinciliğe oynayan hiç bir takım böyle futbol oynamaz ve bu kadroyla maça çıkmaz.Amacımız sanki Kasımpaşayı kurtarmak.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 03 Mayıs 17:25
01

Alanyalı 82 - Galip gelse bile ilk defa oynadığı futbolla Alanyaspordan utandım.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 03 Mayıs 16:52Anket Başkan Yücel'in 7 yıldaki performansını nasıl buluyorsunuz?