Göztepe - Alanyaspor! Biz kaçtık onlar kovaladı 3-3

Geçtiğimiz hafta Trabzonspor'u elinden kaçıran Aytemiz Alanyaspor, bugün de deplasmanda karşılaştığı Göztepe'yi elinden kaçırdı ve 3 kez one geçtiği maçta 3-3 berabere kalarak 1 puana razı oldu

+6
Haber albümü için resme tıklayın

SÜPER Lig'deki temsilcimiz Aytemiz Alanyaspor, 29. hafta maçında bu akşam İzmir ekibi Göztepe'ye konuk oldu. Turuncu yeşilliler, mutlaka galibiyet parolası ile çıktığı maçta rakibi ile 3-3 berabere kaldı ve 1 puanla yetindi. Karşılaşmada ilk gol Alanyaspor'dan geldi. Kaptan Efecan henüz 4. dakikada takımını öne geçirdi. Ev sahibi Göztepe'nin bu gole yanıtı gecikmedi ve 11.dakikada Serdar ile 1-1'lik eşitliği yakaladı. Alanyaspor, ilk yarının uzatma dakikalarında Cisse ile golü buldu ve soyunma odasına 2-1 önde girdi. İkinci yarıya Göztepe, Alpaslan Öztürk'ün golü ile girdi ve 49. dakikada 2-2 eşitliği yakaladı. Cisse 64'de bir gol daha attı ve skoru 3-2'ye taşıdı. Göztepe ise bu gole 90'da yanıt verdi. Napoleoni bu dakikada bir gol buldu ve takımına 1 puan kazandırdı.

90' Göztepe, Napoleoni ile yine eşitliği yakaladı 3-3

83'
İsabetsiz Orta ( Göztepe)Göztepe takımından Serdar Gürler ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

82'
Faul (Göztepe)Göztepe takımında Alpaslan Öztürk faul yapıyor.
82'
İsabetsiz Orta (Göztepe)Göztepe takımından Halil Akbunar ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
81'
Oyuna Girme (Aytemiz Alanyaspor) Aytemiz Alanyaspor takımında oyuncu değişikliği; Salih Uçan oyundan çıkarken Musa Çağıran oyuna giren isim.
81'
İsabetsiz Orta (Göztepe)Serdar Gürler ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
79'
İsabetsiz Orta (Göztepe)Göztepe takımından Halil Akbunar Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
79'
İsabetsiz Orta (Göztepe)Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Berkan Emir ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
79'
Korner (Göztepe)Berkan Emir ile Göztepe takımı köşe vuruşu kullanacak.
79'
İsabetsiz Orta (Göztepe)Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Berkan Emir ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
77'
İsabetli Şut (Aytemiz Alanyaspor)Onur Bulut, rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden kaleye şut çekiyor, kaleci Beto kurtarıyor.
77'
İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımından Salih Uçan sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
77'
Korner (Aytemiz Alanyaspor)Salih Uçan ile Aytemiz Alanyaspor takımı köşe vuruşu kullanacak.

75'
Oyuna Girme ( Göztepe)Göztepe takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Soner Aydoğdu çıkıyor ve yerine Halil Akbunar oyuna giriyor.
75'
Ofsayt (Göztepe)Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Rakip ceza sahasında ofsayta düşen oyuncu Deniz Kadah
74'
İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Sol çaprazdan Kaan Kanak ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
73'
Serbest Vuruş ( Aytemiz Alanyaspor)Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Aytemiz Alanyaspor adına Giorgos Tzavellas kullanacak.
73'
Sarı Kart (Göztepe)Göztepe takımında Cristian Titi, sarı kart görüyor.
73'
Faul (Göztepe)Anastasios Bakasetas, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Cristian Titi tarafından faule maruz kalıyor.
72'
Engellenen Şut (Aytemiz Alanyaspor)Anastasios Bakasetas ceza sahası içinde sağ çaprazdan şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.
72'
Direkten Döndü (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor, Efecan Karaca ile gole yaklaşıyor ancak top direkten dönüyor
71'
Oyuna Girme (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Djalma Campos çıkıyor ve yerine Onur Bulut oyuna giriyor.
70'
İsabetsiz Şut (Göztepe)Ceza sahası içinde topla buluşan Soner Aydoğdu, sol çaprazdan vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
69'
Serbest Vuruş (Göztepe)Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Göztepe adına Alpaslan Öztürk kullanacak.
69'
Faul (Aytemiz Alanyaspor)Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Papiss Cisse – Alpaslan Öztürk mücadelesinde hakem Yaşar Uğurlu, Göztepe lehine faul kararı veriyor.
69'
Oyuna Girme (Göztepe)Göztepe takımında oyuncu değişikliği; Zlatko Tripic oyundan çıkarken Stefano Napoleoni oyuna giren isim.
69'
Oyuna Girme (Göztepe)Göztepe takımında oyuncu değişikliği; Marcio Mossoro oyundan çıkarken Andre Castro oyuna giren isim.
67'
Serbest Vuruş (Göztepe)Göztepe takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Celso Borges geçiyor.
67'
Elle Oynama (Aytemiz Alanyaspor)Hakem, Anastasios Bakasetas tarafından orta saha çizgisine yakın bir noktada topa elle müdahale edildiğini işaret ediyor.

64'
Asist (Aytemiz Alanyaspor)Efecan Karaca, gol pasını veren isim.
64'
Gol [2-3] ( Aytemiz Alanyaspor)GOOOLL!! Papiss Cisse takımını öne geçiren golü atıyor.

62'
İsabetsiz Şut ( Göztepe)Göztepe takımından Zlatko Tripic tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.
61'
İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor) Aytemiz Alanyaspor takımından Anastasios Bakasetas ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
61'
Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor, Anastasios Bakasetas ile serbest vuruş kullanacak.
61'
Faul (Göztepe)Juanfran, Zlatko Tripic tarafından faule maruz kalıyor.
60'
Ofsayt (Göztepe)Sol köşe bayrağına yakın bir bölgede Berkan Emir için ofsayt bayrağı kalkıyor.
59'
Serbest Vuruş (Göztepe)Orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Göztepe adına Celso Borges kullanacak.
59'
Oyuna Girme (Göztepe)Göztepe takımında oyuncu değişikliği; Kamil Wilczek oyundan çıkarken Deniz Kadah oyuna giren isim.
59'
Elle Oynama (Aytemiz Alanyaspor)Anastasios Bakasetas orta saha çizgisine yakın bir noktada topa eliyle müdahale ediyor.
58'
Ofsayt (Aytemiz Alanyaspor)Hakem ofsayt gerekçesiyle oyunu durduruyor. Rakip sahanın ilk metrelerinde ofsayta düşen oyuncu Papiss Cisse
58'
İsabetsiz Orta (Göztepe)Sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan Lamine Gassama ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
54'
Serbest Vuruş (Göztepe)Göztepe takımında, orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Soner Aydoğdu.
54'
Faul (Aytemiz Alanyaspor)Lamine Gassama, orta saha çizgisine yakın bir noktada Ceyhun Gülselam tarafından faule maruz kalıyor.
53'
İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Juanfran ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
51'
İsabetsiz Orta (Göztepe)Göztepe takımından Berkan Emir sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
51'
Serbest Vuruş (Göztepe)Göztepe takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Berkan Emir geçiyor.
50'
Faul (Aytemiz Alanyaspor)Zlatko Tripic, taç çizgisine yakın bir noktada Salih Uçan tarafından faule maruz kalıyor.

49'
Asist ( Göztepe)Berkan Emir, gol pasını veren isim.
49'
Gol [2-2] (Göztepe)GOOOLL!! Skora 2 - 2 eşitlik geldi. Göztepe, Alpaslan Öztürk ile aradığı golü buldu.

46'
İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor) Aytemiz Alanyaspor takımından Kaan Kanak ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
46'
Oyuna Girme (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımında oyuncu değişikliği; Junior Fernandes oyundan çıkarken Djalma Campos oyuna giren isim.

2.Yarı Başladı [1-2]Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.

İLK YARI SONA ERDİ

45'
Asist (Aytemiz Alanyaspor)Golün asistini yapan isim Efecan Karaca.
45'
Gol [1-2] ( Aytemiz Alanyaspor)GOOOLL!! Papiss Cisse takımını öne geçiren golü atıyor.
45'
Faul (Aytemiz Alanyaspor) Aytemiz Alanyaspor takımında Anastasios Bakasetas faul yapıyor.
45'
Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımının orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazandığı serbest vuruş için topun başına Giorgos Tzavellas geçiyor.
45'
Faul ( Göztepe)Giorgos Tzavellas, Kamil Wilczek tarafından faulle durduruluyor. Aytemiz Alanyaspor, orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.
44'
İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımından Junior Fernandes ceza sahası içinde sağ çaprazdan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
43'
Sarı Kart (Göztepe)Göztepe takımında Alpaslan Öztürk hakem Yaşar Uğurlu tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
42'
İsabetsiz Şut (Göztepe)Ceza sahası içinde topla buluşan Celso Borges, penaltı noktası çevresinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
42'
Serbest Vuruş (Göztepe)Korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Göztepe adına Berkan Emir kullanacak.
42'
Sarı Kart (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımında Juanfran, sarı kart görüyor.
41'
Faul (Aytemiz Alanyaspor)Juanfran ile Zlatko Tripic arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Juanfran. Sol köşe bayrağına yakın bir bölgede Göztepe takımı oyuna başlayacak.
39'
İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımından Salih Uçan sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
39'
Korner (Aytemiz Alanyaspor)Salih Uçan ile Aytemiz Alanyaspor takımı köşe vuruşu kullanacak.
38'
Engellenen Şut (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan Juanfran tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.
38'
İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımından Kaan Kanak rakip ceza sahası önünden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
38'
İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımından Juanfran sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
37'
Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor, Giorgos Tzavellas ile serbest vuruş kullanacak.
37'
Faul (Göztepe)Göztepe takımında Lamine Gassama faul yapıyor. Faul yapılan oyuncu Ceyhun Gülselam.
35'
İsabetsiz Orta (Göztepe)Göztepe takımından Zlatko Tripic rakip ceza sahası önünden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
34'
İsabetsiz Şut (Göztepe)Berkan Emir rakip yarı alanın ortalarında uzak mesafeden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.
34'
İsabetsiz Orta (Göztepe)Göztepe takımından Serdar Gürler sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
34'
Serbest Vuruş (Göztepe)Göztepe takımında, korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Serdar Gürler.
33'
Faul (Aytemiz Alanyaspor)Junior Fernandes – Lamine Gassama mücadelesinde hakem, korner bayrağına yakın bir noktada Göztepe lehine faul kararı veriyor.
32'
İsabetsiz Orta (Göztepe)Göztepe takımından Berkan Emir sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
32'
Serbest Vuruş (Göztepe)Göztepe takımının korner bayrağına yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Berkan Emir geçiyor.
31'
Sarı Kart (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımında Steven Caulker hakem Yaşar Uğurlu tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
31'
Faul (Aytemiz Alanyaspor)Steven Caulker – Serdar Gürler mücadelesinde hakem, korner bayrağına yakın bir noktada Göztepe lehine faul kararı veriyor.
30'
Ofsayt (Göztepe)Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor. Rakip ceza sahasının sağ köşesinde ofsayta düşen oyuncu Kamil Wilczek
29'
Ofsayt (Göztepe)Rakip yarı alanın ortalarında Kamil Wilczek topla buluşuyor, ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.
29'
Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımında, orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Salih Uçan.
29'
Faul (Göztepe)Orta saha çizgisine yakın bir noktada Giorgos Tzavellas, Kamil Wilczek tarafından faule maruz kalıyor.
28'
İsabetsiz Orta (Göztepe)Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Berkan Emir ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
26'
Engellenen Şut (Aytemiz Alanyaspor)Ceza sahası içinde topla buluşan Steven Caulker, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor,savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.
26'
Korner (Aytemiz Alanyaspor)Anastasios Bakasetas ile Aytemiz Alanyaspor takımı köşe vuruşu kullanacak.
25'
İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımından Kaan Kanak ceza sahası içinde sağ çaprazdan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
25'
İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Salih Uçan rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
23'
Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Marafona.
22'
Sarı Kart (Göztepe)Göztepe takımında Celso Borges hakem Yaşar Uğurlu tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.
22'
Faul (Göztepe)Anastasios Bakasetas, Celso Borges tarafından faulle durdurulduğu için Aytemiz Alanyaspor yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.
18'
İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Steven Caulker rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
16'
İsabetsiz Orta (Göztepe)Göztepe takımından Serdar Gürler sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
13'
İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Sol çaprazdan Junior Fernandes ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

Gol [1-1] ( Göztepe)GOOOLL!! Skora 1 - 1 eşitlik geldi. Göztepe, Serdar Gürler ile aradığı golü buldu.
10'
Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor) Aytemiz Alanyaspor, Marafona ile serbest vuruş kullanacak.
10'
Faul (Göztepe) Ceza sahası içerisinde Göztepe takımında Kamil Wilczek faul yapıyor. Faul yapılan oyuncu Marafona.
10'
İsabetsiz Orta (Göztepe)Göztepe takımından Berkan Emir sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
8'
Serbest Vuruş (Göztepe)Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Göztepe adına Berkan Emir kullanacak.
8'
Faul (Aytemiz Alanyaspor)Lamine Gassama, taç çizgisine yakın bir noktada Papiss Cisse tarafından faule maruz kalıyor.
7'
İsabetsiz Orta (Göztepe)Göztepe takımından Berkan Emir sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
7'
Serbest Vuruş (Göztepe)Göztepe takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Berkan Emir.
7'
Faul (Aytemiz Alanyaspor)Taç çizgisine yakın bir yerde Serdar Gürler, Kaan Kanak tarafından faule maruz kalıyor.

Gol [0-1] (Aytemiz Alanyaspor)GOOOLL!! Efecan Karaca takımını öne geçiren golü atıyor.
4'
Direkten Döndü ( Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor, Anastasios Bakasetas ile gole yaklaşıyor ancak top direkten dönüyor
4'
Serbest Vuruş (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Anastasios Bakasetas.
3'
Faul ( Göztepe)Soner Aydoğdu - Salih Uçan mücadelesinde hakem, Göztepe yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Aytemiz Alanyaspor lehine faul kararı veriyor.
1'
İsabetsiz Orta (Aytemiz Alanyaspor)Aytemiz Alanyaspor takımından Juanfran sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.
1'
Maç BaşladıHakem, maçın ilk düdüğünü çalıyor ve maç başlıyor.

27 Haz 2020 - 21:00 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Yeni Alanya Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yeni Alanya Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.
Anket Sizce erken seçim yapılmalı mı?